Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ezek alapján mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ezek alapján mennyire vagyok szimpatkus? C: 15L

Figyelt kérdés

Külső: Alacsony vagyok 165-168cm, hosszú hátközépig érő világosszőke haj (nem festetett:D) és világoskék szem. Bőrhibák nincsenek max 1-2 pattanás. Nem szoktam agyon sminkelni magam. (alapozó, korrektor, púder és szempillaspirál) Állítólag jó alakom van, 53kg vagyok, sportos, kicsi korom óta sportolok vmit. Szeretem a divatot, de úgymond nem engedhetem meg magamnak, hogy havonta veszek ruhákat meg ilyenek. 3-4 havonta elvisz apa (elváltak) és akkor veszünk olyan ruhákat amik tetszenek. Persze bizonyos keretek között. Ugyanis anya meg az alapokat (pl kinőttem a farmert, vagy kell kabát, póló stb) megveszi. Apa meg a pluszokat.:) Na de jöjjön a fontosabb:

Belső: Imádom az állatokat, nekem nincs olyan, hogy csúnya állat csak olyan, h cuki állat.:3 Ellenben a kisgyerekeket nem szeretem, vhogy nem szeretek autót tologati velük óóóórákon át. Persze ha nekem lesz vele biztosan el leszek, de más gyerekével, vhogy nem.:/ Jó tanuló vagyok egy erős gimiben és viszonylag keveset tanulok, tehát mondhatni jó a memóriám, de ha nagyon kell akk képes vagyok órákig tanulni. Imádom a zenét, a mindennapjaim része, énekelni is szeretek csak nem tudok.:D Tánc úgyszint...barátságosnak tartom magamat, szeretek új emberekkel találkozni és rengeteget tudok beszélni. Perverz vagyok "egy picit", még abba is beleképzelek dolgokat amikbe nem kéne..:d

Van, hogy túl érzékeny vagyok...am ne szeretem a katasztrófa filmeket, sem a horrort, mert mindig felzaklat..:c

Így most ennyi jutott eszembe, de kérdezzetek dolgokat ha gondoljátok és arra is szívesen válaszolok.:)


2015. jan. 25. 00:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
szerintem te nem is létezel :D 3 év múlva feleségül veszlek!
2015. jan. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Fogjuk rá, hogy tetszel, de kép nélkül nehéz eldönteni...
2015. jan. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
itt helyben leszopsz és feleségül veszlek utána. :) ha jó vagy...
2015. jan. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon is szimpatikus vagy :)
2015. jan. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Semennyire, egy értelmes ember tudja, hogy ennyiből nem lehet megítélni másokat.
2015. jan. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Hát nekem tökéletes barátnő lennél. A mai világban kívánni se lehetne jobbat. Ennyi elég lenne, hogy megismerkedjek veled, vagy próbálkozzak vele. Iszonyatosan szimpatikus vagy. Nem győztem nem ámulatba esnei, ahogy olvastam. Remélem ha lesz pasid, akkor nem egy sagyolo páwa, akinek csak arra kellesz és kihasznál! :) Nagyon aranyos lány vagy! :)
2015. jan. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda baromság!

Látszik, hogy 15 éves vagy...

2015. jan. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon aranyos lány vagy, a barátod remélem értékelni fog :)

19F

2015. jan. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A koroddal és a neveddel van bajom, amúgy nagyon okés.
2015. jan. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 opened paradise ***** válasza:

Ezekben nincs semmi kivetnivaló,de ennyi alapján azért nem tudnék biztosat mondani.

Csak annyit,hogy fiatal vagy :D

2015. jan. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!