Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ezek alapján mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ezek alapján mennyire vagyok szimpatkus? C: 15L

Figyelt kérdés

Külső: Alacsony vagyok 165-168cm, hosszú hátközépig érő világosszőke haj (nem festetett:D) és világoskék szem. Bőrhibák nincsenek max 1-2 pattanás. Nem szoktam agyon sminkelni magam. (alapozó, korrektor, púder és szempillaspirál) Állítólag jó alakom van, 53kg vagyok, sportos, kicsi korom óta sportolok vmit. Szeretem a divatot, de úgymond nem engedhetem meg magamnak, hogy havonta veszek ruhákat meg ilyenek. 3-4 havonta elvisz apa (elváltak) és akkor veszünk olyan ruhákat amik tetszenek. Persze bizonyos keretek között. Ugyanis anya meg az alapokat (pl kinőttem a farmert, vagy kell kabát, póló stb) megveszi. Apa meg a pluszokat.:) Na de jöjjön a fontosabb:

Belső: Imádom az állatokat, nekem nincs olyan, hogy csúnya állat csak olyan, h cuki állat.:3 Ellenben a kisgyerekeket nem szeretem, vhogy nem szeretek autót tologati velük óóóórákon át. Persze ha nekem lesz vele biztosan el leszek, de más gyerekével, vhogy nem.:/ Jó tanuló vagyok egy erős gimiben és viszonylag keveset tanulok, tehát mondhatni jó a memóriám, de ha nagyon kell akk képes vagyok órákig tanulni. Imádom a zenét, a mindennapjaim része, énekelni is szeretek csak nem tudok.:D Tánc úgyszint...barátságosnak tartom magamat, szeretek új emberekkel találkozni és rengeteget tudok beszélni. Perverz vagyok "egy picit", még abba is beleképzelek dolgokat amikbe nem kéne..:d

Van, hogy túl érzékeny vagyok...am ne szeretem a katasztrófa filmeket, sem a horrort, mert mindig felzaklat..:c

Így most ennyi jutott eszembe, de kérdezzetek dolgokat ha gondoljátok és arra is szívesen válaszolok.:)


2015. jan. 25. 00:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ezek alapjan szimpi vagy :)

Ha van kedved egy kepet mutatsz (akar privatban)? :)

2015. jan. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nkm szimpi vgy :-D :) bár ebbol nm lrhet annyira tudni... 17/f
2015. jan. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

semmiképp sem lesz swagyolo barátom, mert rosszul vagyok tőlük:D

egyébként aki azt írta, h nem vagyok igazi közlöm, hogy de és élek és virulok:3

egyébként a többieknek pedig köszönöm, jó ezeket olvasni:))

2015. jan. 25. 00:42
 14/24 anonim ***** válasza:
Mondhatni amiket leírtál, azok alapján nem is lehetnél még szimpatikusabb. ;)
2015. jan. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nagyon jók így leírva a ,,tulajdonságaid''.

Gyorsan találsz majd magadnak valakit biztos vagyok benne.

2015. jan. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a 3 centi magassàgingadozás nem tetszik annyira, de együtt tudnék élni vele. A cukormàz szépen le van ìrva, de személyesen jobb lenne eldönteni, hogy milyen is az ember valójàban. De egy ismerkedést megérnél, ez a minimum.
2015. jan. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
azért van az a 3 cm, mert év elején annyi voltam a vizsgálaton a suliban, de azóta nőttem csak nem tudom pontosan mennyit...ez most ilyen tippmix na :D
2015. jan. 25. 00:49
 18/24 anonim ***** válasza:
Merre laksz? :DD
2015. jan. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Az első sorban konkrétan leírtad az ideálomat :D

Biztos szimpi lennél, főleg ha egy korosztály lennénk.

A 165-168 amúgy egyáltalán nem alacsony.

2015. jan. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nkm szimpi vgy :p irhatsz privit ha akarsz bdni :-D
2015. jan. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!