Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem a főnökömnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a főnökömnek?

Figyelt kérdés

Nem régóta dolgozom neki, azt tudom hogy első perctől nagyon kedvel. Sokszor bókol, dicséri a mosolyom, a külsőm. Sokszor tesz fel személyesen kérdéseket. Az utóbbi hónapban minden előzetes nélkül megemelte a fizetésem, mondván hogy nagyon elégedett a munkámmal, amit őszintén szólva nem értek, mert tudom hogy nem volt jobb a teljesítményem mint előtte. Illetve az eset után előléptetett, pedig tudja hogy nincs tapasztalatom azon területén ahova áthelyezett, ellenben nem egy munkatársam jogosan kerülhetett volna arra a posztra.

Tetszem neki és azért kivételezik velem?

Bókokon és 1-1 kacér megjegyzésen kívül nem volt semmi, szóval nem közeledik vagy bármi ilyesmi...

És egyébként családos férfiról van szó, néhány hete bemutatta nekem a feleségét és gyereküket.


2015. jan. 25. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeretőnek szeretne előléptetni. Háláld meg a fizetésemelést azzal, hogy letérdelsz előtte és...
2015. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#2-s! Nem ő akarja ezt hanem a főnöke csinálja ezt vele. Ne hibáztasd!
2015. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak + ne bánd! Szülhetsz neki gyereket, és majd magad fel neveled!...
2015. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok tőle semmit, csak kíváncsi vagyok reálisan látom-e a helyzetet...
2015. jan. 25. 10:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem sokat tehetsz. Vigyázz, hogy megmaradjon a határ. Ha ezt nem lépi túl, nincs gond.
2015. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ez csak annyi,hogy alapjaban veve Jo a szemelyiseged,es azert lettel elo"leptetve,mert tudja hogy csak bele kell jonnod.Azok az emberek akiknek dolgozoik vannak Mar van annyi tapasztalatuk es ember ismeretuk,hogy Ki alkalmas az adott poziciora.Szerintem ez csak Errol szol.
2015. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!