Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik meg olyan srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik meg olyan srác, akinek nem a selfie+kintamellekintasegge+telo kell, hanem pk a könyv+HansZimmer+rajz+álmodozás?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
te ilyen vagy? *-*
2015. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Létezik ne aggódj, én például ilyen vagyok.
2015. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem létezik ilyen. Egyedül maradsz életed végéig. :(
2015. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Titkon ilyen vagyok, de sajnos ahhoz, hogy barátnőm legyen a felszínt meg kell változtatnom...

De amúgy szeretem ezeket.

23F

2015. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kurtz Bickle ***** válasza:

Shakespeare + Bernard Hermann + gitározás (bár vettem már egy rajztömböt is) + ébredezés?


Mondjuk szerintem én jóval idősebb vagyok nálad. :>

2015. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Létezik, például jómagam is. 21/F
2015. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, ilyen vagyok. 6 óra tömény Hans, 500 oldal es sok álmodozás van mögöttem ^^

Naaa gyerünk fiúk, ne legyetek bolondok! A selfie béna :P

2015. jan. 25. 14:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a 2 között azért nagyon sok minden van még, megjegyzem. Jó, ha olvas egy lány, meg kreatív, az álmodozást őszintén nem nagyon értem (mégis miről álmodozol? inkább tegyél érte akkor már), de ez mind semmit nem mondd el. Lehet, hogy dagadt, buta, nevetséges könyveket olvas, túl zárkózott, depresszív, stb stb. Ezek alapján nem lehet eldönteni, hogy kell-e.
2015. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem például tetszenek az ilyen nők, viszont én magam nem vagyok egy művészlélek, sajnos keveset olvasok, álmodozni viszont sokat szoktam. :) Művészetek közül egyedül a zene, ami igazán megfog. Érdekes, hogy szeretek olvasni, mégsem szoktam. Valahogy a lista végén van, nem kerül rá idő sosem.
2015. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hans Zimmer, Two Steps from Hell, Immediate ezek mindig feltöltenek akárhol vagyok. Rajzolni nem tudok de ha jó könyv kerül a kezembe akkor szinte transzba esek.

Szóval van. :)

2015. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!