Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek is az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek is az ilyen srácok tetszenek?

Figyelt kérdés

Végighallgattam unokatestvérem(nőnemű persze) és öt barátnője beszélgetését,"mindenhogytökéletes pasikat" soroltak.

Pál Dénesnél meg Istenes Bencénél nagy volt az egyetértés.Elcsodálkoztam,mert ahogy én tudom a csajok az izmos férfiakat szeretik,vagyis az a tökéletes, de két vékonyka fickóra értettek egyet. Lányok,nektek az említett két srác mennyire jön be?Vagy nektek milyen az ízlésetek?

19f



2015. jan. 25. 19:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Külsőre normálisak, ha belsőre is azok, akkor tökéletesek.
2015. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Azt ugye tudod az csak külső?
2015. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Á ezek nem pasik sokkalinkább a rágcsáló kategóriába sorolnám őket.
2015. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Külsőleg.
2015. jan. 25. 19:37
 5/21 anonim válasza:
100%

Pál Dénes még elmegy, de Istenes Bence egyáltalán nem tetszik. Én egyébként nem azt nézem, hogy ki milyen izmos, hanem hogy milyen kisugárzása van. Ha valami nagyon megfog egy fiúban, akkor tök mindegy, hogy izmos, vékony, vagy akár mackós. :)

24/l

2015. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem a testalkat számít:D volt már kigyúrt palim, vékony, és mackós is :) a duma a lényeg
2015. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Na jó,de még mindig a külsőről van szó:D
2015. jan. 25. 19:42
 8/21 anonim ***** válasza:

Ízlése válogatja. Nem feltétlenül kell izmosnak lenni, sokszor elég egy helyes pofi, egy normál testalkat és nem kell több:). Külsőre. Persze ha van egy elviselhetetlen személyisége, máris rontja az összhatást.

15/L

2015. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Hát ha csak a külsőt nézzük akkor nekem Istenes bejön (belsőre viszont taszít, már személyesen is beszélgettem vele) , ellenben a Dénes nekem már kicsit túl feminim külsőre, de ez az én egyéni véleményem. Ja és ebbe a magasságot nem vettem bele mert a Bence az én ízlésemhez kicsit alacsony, de csak merft magas vagyok. 20L
2015. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Dénes bejön, de róla tudom hogy kedves, szerény, törődik a rajongóival (anno néztem a Voice-t, meg a Sztárban sztárt is, és nagyon szívélyes személyiség). Istenes Bence (Ben), elég szégyen, de anno kb 12 évesen tetszett pár hétig :D Mára megváltozott az ízlésem, nem jön be alapjáraton se, de leginkább az a bajom vele, hogy túl nagy a képe.


Ahogy írták, a legfontosabb a duma, engem speciel egy pillanat alatt levesznek a lábamról a magabiztos, bőbeszédű, humoros srácok. A külső csak utána jön, de ha meggyőzött a habitusa, az már igazából mellékes.

2015. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!