Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek is az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek is az ilyen srácok tetszenek?

Figyelt kérdés

Végighallgattam unokatestvérem(nőnemű persze) és öt barátnője beszélgetését,"mindenhogytökéletes pasikat" soroltak.

Pál Dénesnél meg Istenes Bencénél nagy volt az egyetértés.Elcsodálkoztam,mert ahogy én tudom a csajok az izmos férfiakat szeretik,vagyis az a tökéletes, de két vékonyka fickóra értettek egyet. Lányok,nektek az említett két srác mennyire jön be?Vagy nektek milyen az ízlésetek?

19f



2015. jan. 25. 19:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

rákerestem mindkettejükre, Pál Dénes kifejezetten helyes, szimpatikus, Istenes Bence annyira nem, bár lehet, hogy csak a haja miatt :D őt nem mondanám annyira férfias jelenségnek mindenesetre.

egyébként nem csak egy típus jöhet be egy lánynak (izmos, magas) nekem pl tetszett már vékonyabb/macisabb/izmosabb srác is :)

ééés ami iszonyat sokat számít, a kisugárzás. nem tudom, nekik milyen, de ha jó, akkor olyannak is megtetszhetnek, aki alapból az izomállatokat preferálja

2015. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem vékonykák, teljesen normális, egészséges testalkatuk van. Nem lehet, hogy te azt hiszed, hogy minden lánynak a Ryan Gosling (vagy hasonló, mai, felkapott, szétgyúrt senkik) testalkat jön be? Én speciel undorítónak találom a kigyúrt pasikat. Legyen izmos, formás, és legyen jó mozgása, de ne legyenek akkora karjai, hogy nem tudja a testéhez szorítani a kezét, ne legyen akkora mellizma, hogy nem tud hasra feküdni, és olyan, mint egy párna, és ne legyen tiszta kocka hasa, mert az meg olyan, mint egy kötözött sonka.

[link]

2015. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%

Én most utánanéztem gugliban, hogy is néznek ezek ki, még sose hallottam róluk vagy láttam őket. De a képek alapján nekem nem eseteim. Arcra Pál Dénes első pillantásra még majdnem helyes, aztán jobban megnéztem, és hát... Nem igazán jön be. A másik meg nagyon tucatnak érzik, nem szeretem ezt a stílust. Csak portré képeket láttam most róluk, annyira azért nem ástam bele magam, testalkatról nem tudok véleményt mondani, de nálam amúgy is az arc a fontosabb. Tény, nem szeretem a vékony pasikat, de a nagyon izmosakat sem. A mackós a tuti :) De hiába van valakinek álom teste, ha az arca olyan... olyan meh. Mint ennek a kettőnek. Báris szerintem. Bocsi, ha valakit sért a véleményem.


22/l

2015. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő bejön <3 <3
2015. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 TallandThin Boy ***** válasza:
100%
Istenes Bence vékonyka? Inkább izomtalan, de jó zsíros.
2015. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem Pál Dénes nagyon szép, főleg a szeme.

Bencét pedig már láttam az Rtl székházban, és szerintem ő is nagyon helyes, a magabiztossága meg főleg azzá teszi.

2015. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

en is ugy gondolom, hogy jol neznek ki. Istenes Bence kozelebb all hozzam, de Pal Denes se rossz ;)

nem kell izomallatnak lenni ahhoz, hogy jol nezzen ki.

nekem most egy kifejezetten vekony(de azert magas) srac jon be:)

2015. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,zöld pacsit kap minden hölgy!

Tisztában vagyok az ízlések és pofonok jelentésével,de nagy átlagban a kocka hasú hapsik csak megmozgatnak valamit a lányokban,ebből indultam ki.

2015. jan. 25. 22:03
 19/21 anonim ***** válasza:
Pál Dénes nekem is tetszik, bár tökéletesnek azért nem mondanám, de helyes. Istenes Bence nekem nem jön be. Amúgy én a vékony pasikat szeretem, az izmok nem vonzanak.
2015. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Számomra a kötözöttsonka-has annyit jelent, hogy az illető már rég túllépte az "igényesség, egészségmegőrzés, fittség, sport" (ez lenne az ideális) kategóriát, és azoknak a táborát erősíti, akik arra költik a pénzt, hogy minél látványosabb, "felfújtabb" izomzatuk legen. Ami lényegében semmire nem jó, nem természetes, csak lehet vele menőzni. Nekem az ilyen nem tetszik.
2015. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!