Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz hogy 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy 20 éves lányként semmi mellem sincs?

Figyelt kérdés
Úgy képzeljétek el mint a fiúknak.Melltartót sem kell felvennem mert nincs mit megtartani.Szüzen fogok meghalni?

2015. jan. 25. 21:01
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Ha csak az a gond, hogy szüzen fogsz meghalni, nyugodtan dobj egy privit.
2015. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz szüzen meghalni! Nekem a gyengéim a kis mellű lányok, és ezzel nem vagyok egyedül! Biztos hogy fogsz találni egy srácot aki számára ez miatt leszel különleges! :)


24 F

2015. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Nem halsz meg szüzen ,max nem dugnak mellbe!
2015. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
20%
Ne álszenteskedjetek már!
2015. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Nekem tényleg semmi nincsen.Még A-s cicim se.Ez 0 ez semmi :/ még az öcsém is folyton azzal cikiz hogy neki nagyobb melle van :/
2015. jan. 25. 21:07
 16/39 anonim ***** válasza:
Ha van egy szép arcod pont nem a melled fog érdekelni.
2015. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Ismertem már ilyen lányt! Nem zavart a lapossága. F.
2015. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim válasza:
Gaz, nem gaz(egyebkent szerintem nem), ilyennek szulettel, igy kell elfogadnod magad. Akar meg elonyt is kovacsolhatsz ebbol a "hianyossagodbol". Ha elfogadod magad, azzap pozitivabb lesz a kisugarzasod. Az a fiu meg, aki tenyleg szeret, azt pont nem fogja erdekelni a mellmereted. Igy legalabb kiszurod azokat, akik csak azert nyonulnanak rad mert nagyok a melleid.:)
2015. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Még anno a középsuliban volt egy osztálytársam, olyan kicsi melle volt ,hogy soha nem hordott melltartót. Mellette szép arca és aranyos személyisége volt. Sokaknak bejött a lány és most már egy jó ideje boldog párkapcsolatban él. Ne aggódj ez miatt, és ne legyen kisebbségi érzésed, így is biztosan megtalálod azt akit szeretnél.
2015. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2015. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!