Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég kicsi mellem van lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég kicsi mellem van lehet hogy attól hogy vékony vagyok? Ha híznék akkor nagyobb lenne?

Figyelt kérdés
Ja és van valakinek valami tippe hogyan lehet könnyen hízni ??

2015. jan. 25. 14:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
először is kéne egy jelenlegi testsúly és testmagasság, a bmi indexhez, akkor meg lehetne mondani hány kg-ot kéne híznod
2015. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül... Ez nagyon kockázatos.


Van aki ha meghízik is, jó alakja marad, szép nagy mellek, de minden más is formás.


Van aki meg elhízik olyan lesz mint egy tenyészkoca, de melle semmi, és alakja sincs többé csak has de az nagyon. Meg Michelin-bábura hajazó kezek

2015. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 CptTomato ***** válasza:

Egyél sok szénhidrátot ...de mozogj egy keveset hogy egyenletesebben oszoljon el...

azontúl a hízás az lutri, lehet megnő de lehet nem,de sokat nem veszthetsz mert letudod adni utánna ha nem jön be.

2015. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
47 kg vagyok és azt írja ki hogy 58-60 kg-nak kéne lennem
2015. jan. 25. 14:50
 5/25 anonim ***** válasza:
Na akkor Te nem vékony vagy hanem alultáplált. Más kategória. Ha eléred a "vékony" szintet már jobb leszel.
2015. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen alkatú vagy, hova vagy hajlamos hízni. én szerintem pl akkor is kismellű lennék, ha híznék 50 kilót :D inkább maradj arányos :)
2015. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én 64kg voltam, lefogytam 52-re és jelentősen kisebbek lettek a melleim. Szóval szerintem van összefüggés.

17/L

2015. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%

Én szeretem a vékony lányokat, és hidd el tudom milyen nehéz hízni. Nálunk a családban mindenki 100 kg fölött van, csak én tengődök 70 kilóval. Mindig szóba jön, hogy híznom kellene, de ami nem megy az nem.

Van kedved beszélgetni, ismerkedni?

2015. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
34%

Én imádom a vékony lányokat, mind1 hogy mekkora a mellük.

Tehát én nem támogatnám a hízásod.

2015. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

egyébként egyaltalán nem vagyok alultáplált elég sokat is esek sok húst meg minden ... de nem hízok

Nem tudom miért kell rögtön erre gondolni

2015. jan. 25. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!