Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányként előfordulhat, hogy...

Lányként előfordulhat, hogy nagyobb lett a mellem, mióta sportolok?

Figyelt kérdés
Mikor elkezdtem teljesen lapos voltam, nem mertem felsőtestre dolgozni, de néhány hónapja elkezdtem karra és mellre is csinálni gyakorlatokat, és már nem vagyok lapos, hanem egy kicsit domborodik. :) (Nem hormonális változás az biztos, ugyanis 24 éves vagyok.)
2011. nov. 30. 07:52
 1/6 balazs00xx ***** válasza:

hormonális is lehet, de az is előfordulhat hogy a tudő kapacitásod megnőtt nagyobb lett a mellkasod és ezért nagyobb, vagy pedig a mell izmod feljebb húzta a melledet amivel vigyázz mert mivel a mell főként zsírszövetekből áll visszalaposodhatsz ill a mellizmod kijön és a melled lejjebb csúszik.

tudomásom szerint.

Üdv. Don

2011. nov. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem félek annyira, ha visszalaposodok, ugyanoda jutok ahonnan indultam. Nekem nincs félnivalóm, most épp van egy pici mellem ezelőtt meg semmi volt. Más nőknek biztos katasztrófa lenne, ha ellaposodnának, nekem csak visszatérés az eredeti állapotba...:)
2011. nov. 30. 08:50
 3/6 anonim ***** válasza:
A "visszalaposodás" nem úgy elképzelendő, h olyan lapos leszel, mint voltál. Izmos lesz a melled, mert a zsírszöveteid elégeted, ezáltal lesz lapos. Egy izmos mell...egy nőnél..."igazi" mellek helyett...hát nem is tudom, de engem nem vonzana. Bocsi. :S
2011. nov. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha értem, hát figyelj nem hiszem hogy attól a kis súlyzós edzéstől, amit csinálok annyira nagy izmokat növesztenék, ahhoz másféle táplálkozás, és edzés kell! De azért köszönöm a válaszodat!
2011. nov. 30. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 09:52 vagyok.


A pici, formás melltől nincs szexibb. Az izmos mell meg a férfiaknak való. :)

2011. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Óh. :) Ezt olyan jó hallani. :) Teljes mértékben egyetértek! Nem azért tornázok, hogy izmosodjak, hanem hogy jól érezzem magam, és feszes maradjak. Jó dolog, hogy a mai nagy műmell világban azért még vannak pasik akik szeretik a pici melleket. :) A nagy izmok a férfiaknak valók, a kerek feszes test meg a nőknek! :)
2011. nov. 30. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!