Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok nagyon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok nagyon egy fiúba, hogyan mondjam el neki? Külön hívjam? Vagy hogyan tegyem ezt?

Figyelt kérdés
normális válaszokat kérek légyszives

2015. jan. 25. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
" Szia, elrabolhatlak egy kicsit? "
2015. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D
2015. jan. 25. 21:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen külon hivd es mond el nki :-) oszinten amit erzel....
2015. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"Felszeretném rá hívni a figyelmed, hogy leborotváltam... a hátamat."
2015. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nem fogja viszonozni!!!
2015. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2. válaszolo: igen valahogy úgy akarom 3. válaszoló: ilyen emberekért nem érdemes kérdezni itt.:)
2015. jan. 25. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre, hülye válasz, kedves kérdező.
2015. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem azért, de utána olvasgathanál hogy milyen kérdéseket írnak ide ki, hát ez szerintem viszonylag értheto, frappáns és notmális kérdés, ezen el lehet gondolkodni. amugy ha valami ennyire üti a csőrödet akkor ne vedd a fáradságot ide írni a véleményed, és kedves rossz akaróm én meg reménykedem hogy mindig sikered lesz az életben :') további szép estét:*
2015. jan. 25. 22:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugy 20 eve egy hazibuliban tobbszor osszetalalkozott a tekintetunk egy lannyal,akit mar ismertem korabban is . Egyszer,amikor haverokkal a felso szinten beszelgettunk,megjelent a lany, megfogta a kezem es szo nelkul elkezdett behuzni a szomszed szobaba es a nyakamba borult. Nem csokolgatott ,csak atolelt . En megcsokoltam ,utana kozel egy evet egyutt voltunk :) Az egyik legromantikusabb dolog volt az eletemben .


( sajnos vegul is nem lett happy end, nem szerettem bele es emiatt sokszor bantottam,majd szakitottunk - de nem feledem sosem)


39/F

2015. jan. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hehe :3 aranyos sztori:)
2015. jan. 26. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!