Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak miért a vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak miért a vékony lányok tetszenek leginkább?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Nem vagyok se vékony se kövér nem vagyok. Mégsem tetszem senkinek.

Miért?


2015. jan. 25. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Képet és megtudjuk!
2015. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
mert kövér vagy
2015. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet csak szimplán csúnya vagy.
2015. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem az alakod a baj....
2015. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az a bizonyos nuna herpesz hajaj
2015. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem a nem túl kövér, de nem is túl vékony lányokat...:)
2015. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Se vekony se kover szerintem a tokeltes alak kb. Ezek utan nem lehet nem azzal van gond. Lehet hogy a viselkedes a kinezet vagy a tarsasagi poziciod nem szimpi a gyokereknek. Amugy egy pelda egy volt osztalytarsamnak pl azert volt 40kg vekony baratnoje mert rendkivul szuk volt meg ilyenek. Hat most kinek mire kell egy lany erted.
2015. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Se vékony se kövér...azért nem tetszel senkinek, mert kövér vagy :DDDD
2015. jan. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de képet nem teszek fel, de nagyjából ilyen vagyok: 165 cm magas, de álltalában magassarkút hordok. 38-as a nadrágméretem és M-es a felső. Szerintem ez átlagos. Szőke hosszú hajam van és kékes-zöld a szemem színe.

A stílusommal sincs szerintem baj. Márkás ruhákat, leginkább egyberészes ruhákat szoktam hordani.

2015. jan. 25. 23:05
 10/13 anonim ***** válasza:

Leírásod alapján csinos lehetsz és biztos vagyok benne, hogy tetszel valakinek, csak nem tudsz róla.

Sőt, azt is el tudom képzelni, hogy nem mernek veled szóba állni, "úgyis nemet mond" alapon.

2015. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!