Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikerülhet úgy efelejtenem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerülhet úgy efelejtenem a volt barátom, ha úgy tervezem a napjaim, hogy késő este érjek csak haza, és ne legyen erőm se rá gondolni?

Figyelt kérdés

Már egy éve ,hogy vége ... még mindig gondolok rá sokat.


Nehéz elfogadnom,hogy amikor utoljára írtam neki egy üzenetet,ő leírta,hogy tovább lépet,nem próbálkozik már ,elfogadta ,hogy nem lehetek az övé.


Az a tipikus se veled, se nélküled volt, mert én nem adtam magam egykönnyen, ő viszont adott is rá okot,h ne bízzak meg benne..

Ha visszatekerhetném az időt,megtenném, és nem engedném el ... De nem tehetek semmit , Ő írta utoljára,hogy lezárta, ezek után már nekem kellene elfogadnom ezt a tényt .Nem megy ... ha megy is,nagyon nehezen.


Ezt találtam ki,h elfoglalom magam ...

Szerintetek sikerülhet tovább lépni?

Elvesztettem az eddigi akaratom,és hitem...


19 L


2015. jan. 26. 19:00
 1/8 A kérdező kommentje:

elfelejtenem*


elnézést a gépelési hibákért

2015. jan. 26. 19:00
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem bizonytalan lettél és bizalmatlan is másokhoz!

Nehéz lesz újra valakiben bízni,de ha akarod adok tanácsot!

2015. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez a legjobb megoldás. Ilyenkor érdemes új dolgokba belekezdeni. Keress új hobbikat, járj kondiba, tanulj nyelvet, bármi! Egy idő után már jobb lesz, ha azon kapod magad, hogy eltelt pár nap és eszedbe se jutott ő.
2015. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a tanácsolat szívesen fogadom ,persze !


igazából ,voltak hónapok ,amikor nem mélyültem bele ennyire a múltba és nem hiányzott, de elfogyott hozzá az erőm..

2015. jan. 26. 19:04
 5/8 opened paradise ***** válasza:

Tehát te nem akartad,de közben meg még is és most hiányzik?

Ne haragudj,de ez a saját hülyeséged.

El kellett/kéne neki mondani.


Nem hiszem.

Ha arra gondolsz,hogy ne gondolj rá,akkor pont amiatt fogsz mégis.

2015. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha görcsösen el akarod fekejteni akkor pont hogy nem fogod tudni.
2015. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Járj társaságba, keress mást, úgy lesz a legkönnyebb elfelejteni.

Ha egyedül vagy, akkor biztosan mindig rá fogsz gondolni.

2015. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

a szakításban én is hibás vagyok,igen , és ezt tudom is.

amikor vissza akartam csinálni ,mert rájöttem,hogy többet jelent,mint hittem,akkor ő már nem akarta... viszont én többször is megbocsájtottam neki, talán túl sokszor.


és amikor már azt hittem,hogy végleg vége részéről,akkor rá 2 hónapra jelentkezett és írta ,hogy hiányzok neki ... nekem akkor ez nagyon rosszul esett ,mert olyan nehéz volt addig felépítenem az utat a továbblépés felé...

így akkor kiakadtam ,és nem értettem ,le is írtam neki ...aztán ő közönnyel kezelte a helyzetet, én pedig akkor próbálkoztam utoljára.


és azóta vége...

2015. jan. 26. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!