Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit szólnátok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok ahhoz, ha a mosdóban egy lány mellétek állva elkezdene pisilni állva ezzel?

Figyelt kérdés

[link]


szerintetek szexi,vagy undi? (hogy kategóriában maradjak)



2015. jan. 26. 20:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

szexi :) végig nézném és mosolyognék rajta :) de én már láttam ilyet. mármint neten. ha ezzel nekik is kényelmesebb, akkor miért ne pisilhetnének így? jó ötlet lenne koedukálni ehhez a fiú piszoárokat :) szerintem izgalmas lenne :)

de kötve hiszem hogy ebben az országban belehetne vezetni, mert abszolút nem vagyunk liberálisak. Hollandiában meg már simán ezer éve vannak az utcán nyitott piszoárok. ott azért még több értelme van egy ilyen segédeszköznek.

2015. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mit is várunk Magyarországtól, ahol még 2015-ben is cikinek minősül bemenni egy szex shop-ba, akár barátnővel is. Magyarország a mondás szerint Európához képest le van maradva 50 évvel. Szerintem önmagához mérten is legalább -100 év! :(
2015. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Há ilyet még nem láttam XXDXDXDXD ez nagyon nagy XDXDXD nem szexi inkább vicces de nagyon elkezdenék röhögni XDXDXD
2015. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!