Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vele randira?

Figyelt kérdés

Interneten rendeltem és ma szállította ki a terméket egy nagyon helyes pasi. Sokat mosolygott rám, nagyon kedves volt és miután elment, rá kb. fél órára felhívott (meg volt a számom, mert előtte hívott, h otthon vagyok-e). Megkérdezte, h elmegyek-e vele randizni, de én haladékot kértem. 2 napja szakítottam a pasimmal (4 éves kapcsolat volt). Ti elmennétek a helyemben? Vagy élvezzem még a szabadságot?

köszi

23/N



2015. jan. 26. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mennék. Egy taliból még úgyse lesz semmi, legalább új embert ismersz meg, elterelődik a gondolatod, netán még jól is érzed magad. Menj! :)

28N

2015. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened. Ha helyesnek találod, szívesen flörtölnél vele, akkor hajrá, nem kell feltétlenül bármi komolynak lennie ebből. Az más kérdés, hogy én élvezem az egyedüllétet, mert számomra a párkapcsolat csak egy pénzszívó porszívó volt, és így rengeteget tudok költeni magamra, és ennek örülök.
2015. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Te komolyan elmennél randizni egy tökidegen emberrel ennyierővel este eljössz velem dugni?

Szerintem ne tedd nemismered és ha van vmi hátsó szándéka?

2015. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!