Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi legyen elmenjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen elmenjek randira vagy sem?

Figyelt kérdés

Egyrészt félek a beégéstől mert angolul évek óta nem beszéltem..másrészt az exemnek nem esne jól ha randiznék.

még lehet érzek iránta vmit.A másik srácot még nem ismerem úgy csak csevegünk ő külföldi de itt él Mo-n jelenleg tanul.Miről beszélgessek vele vagy hogy viselkedjek?ha ő csak megakar fektetni?



2014. nov. 28. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne hagyd már ki.:D ha csak meg akar fektetni az nem randi... de ezt te tudod. és azt is h csak szexbe belemész e.

énis érzek még az exem iránt, de nekünk olyan kapcsolatunk volt, hogyha találnék vkit akihez vonzódom és randira hív nem haboznék. egy próbát megér.:)

2014. nov. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan mik a céljai..de kérdezte hogy meddig maradnék..

mondjuk még konkrét időpontot nem beszéltünk..

2014. nov. 28. 13:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy az exednek nem esne jól? Az exed a múlt. A kutyát nem érdekli, hogy szereti-e a mákos tésztát.
2014. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
aha de még szeretem őt is és nem akarom megbántani de ismerkedni is szeretnék..de azt se akarom hogy kihasználjanak.. :S
2014. nov. 28. 14:09
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert szeret engem még de nem akar járni velem..:S
2014. nov. 28. 14:16
 6/10 anonim ***** válasza:

"Mert szeret engem még de nem akar járni velem.."

Aham...

Hány éves vagy, hogy még hiszel a mesékben?

2014. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

tényleg szeret csak nem jövünk ki jól..:P


nem hiszek de azért szükségem van kapcsolatokra.. nem mindegy?nem tartozik rád.. 25-30 között

2014. nov. 28. 14:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem a mákos tésztát! :)
2014. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jó elmegyek.. mert ő meg kiderült ma találkozott egy lánnyal..
2014. nov. 28. 18:00
 10/10 A kérdező kommentje:
mit képzel ez?ő találkozhat másokkal én meg ne hogy fiúzzak már? gyűlölöm
2014. nov. 28. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!