Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jóképű vagyok és jó dumájú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jóképű vagyok és jó dumájú, akkor alkoholistaként is lehetek sikeres?

Figyelt kérdés

Ne gondoljatok sokra, nem olyan vagyok, mint a csövesek, akiket minden nap láttok. Általában pont annyit iszom, hogy ne vegyék észre, vagy hogy talán esetleg éppen észrevegye az, akinek jó szeme van.

Napi kb. 1 liter bort, heti kb. 5 liter bort iszom meg. Egyetemista vagyok, aki 2 szakra jár egyszerre. Reggel megiszom 5-7,5 decit, aztán nap közben a maradékot. Így tudok suliba járni és jól érezni magam. Bulikba járva este még ezen túl még többet szoktam inni.

Az utóbbi egy évben 6 nővel volt dolgom, akik szerintem elég jól néztek ki és a legtöbb férfinek tetszenének.


Pont attól félek, hogy nem fog szeretni senki, meg hasonlók, de valójában a legjobb barátaim (akik nem alkoholisták), a családom (akik nem alkoholisták apukám kivételével) és a nők is körülöttem vannak továbbra is.


A témában tapasztaltak válaszait várnám, nem olyanokét, akik nulla tapasztalattal osztják a hülyeséget és az észt. Köszönöm!


22/F


2015. jan. 27. 11:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen
2015. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ameddig a pia nem megy a csalad, baratok, vagy tanulas rovasara, addig azt csinalsz amit akarsz ;)
2015. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Ha tudod tartani a mértékkel ívást, akkor nem lesz gond.
2015. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam biztos nem az alkoholista szüleim után. Akinek hosszú távon kellenél, az egy fiatal és naiv hölgyemény, aki úgy gondolja, meg tud változtatni. Vagy hogy te magad leszel olyan szerelmes, hogy fogd magad és letedd a piát.


Munkában sem lehetsz így sikeres. Melóhelyre nem lehet büdös szájjal menni, sőt, már egy vizsgáról is kiraknak, ha a vizsgabiztosok képébe gőzölögsz az acetonleheleteddel. Arról nem is beszélve, hogy az agysejtjeid folyamatosan pusztulnak.


Lehet, hogy elsőre megnyerő a dumád, de az ilyen emberek végtelenül arrogánsak, pláne, ha nincs meg a napi adag. Amit aztán persze dupla töménységűvel pótolnak, így egyre mélyebbre süllyednek, és a végére már ki se tudnak kelni az ágyból. A cég pedig előbb-utóbb rá fog unni, és elbúcsúznak tőled. A maradék pénzed pedig elvered a legolcsóbb vodkára, aztán amikor már nincs, jöhetnek a borzongások, rózsaszín elefántok és egyéb hallucinációk elvonási tünetként.


Szerinted kell valakinek ilyen pasi?

2015. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Azt te csak hiszed, hogy nem veszik észre, ha van benned alkohol. Főleg, ha ez minden reggel így megy. Ha más nem a leheleteden tuti érezni lehet a közeledben.
2015. jan. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Egy kis kalandra mindig lesz esélyed.

Az más kérdés, hogy komoly kapcsolatot nem biztos, hogy egy alkoholistával képzel ez az ember. Ha kiderül, akkor biztosan gondokat fog okozni a kapcsolatodban. Kivéve ha a párod is ilyen italozós :)

2015. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Trafó1 ***** válasza:

Szar dolog az alkoholizmus egy idő után már csak azért iszol, hogy ne érezd a hiányát és nem okoz örömet, én 25 év után álltam le teljesen, olyan volt mint a narkó, csak lassabban öl meg, és hidd el észreveszik, hogy iszol, tudnak róla, elnézik, de fontos dolgokban már nem vesznek számításba.

A hétköznapi italozást hagyd abba, igyál hétvégente egy nap, vagy még azt se, nekem csak a teljes absztinencia segített.

2015. jan. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Jól írja az egyik előttem szóló, egy fiatal, naív kislánynak biztos megnyerő vagy a dumád és/vagy a jóképűséged miatt, de egy határozott, érett gondolkodású, megfelelő életcéllal és felfogással rendelkező nőnek már nem.

Arról nem is beszélve, hogy ez nálad úgy néz ki, hogy egy alap mennyiség, vagyis szinte ezek nélkül már "működni" se működsz, tehát elképzelhető, hogy a későbbiekben növelni kellesz az adagod hogy újra "ilyen magabiztosan" tudj létezni....ami viszont egyre nagyobb gáz lesz.

De a te életed, nekem nem kellene ilyen férfi, van egy a környezetemben, akit épp most próbálok meggyőzni hogy józanon is lehet boldogan élni és teljesíteni, hála istennek egyre nagyobb sikerrel.

De ahogy neked jó, úgy élsz, bár kétlem hogy ezt bárki eltűri hosszú távon :)

2015. jan. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálam biztos nem lennél sikeres, ugyanis van/volt a családomban nem egy alkoholista, és láttam, hová jutottak. Nem volt jó átélni.

Lehet, hogy még annyit iszol, hogy jól érezd magad, de előbb-utóbb a szervezeted is hozzászokik ehhez a mennyiséghez, és több fog kelleni, hogy elérd a kívánt állapotot.

Meg lehet, hogy most tudod tartani a mértéket, de lehet, hogy történik valami az életedben, aminek hatására még több pia után nyúlsz. Persze, közel sem biztos, hogy így fog történni, de nem is lehet teljesen kizárni. Nagyapám sem vetette meg soha az alkoholt, de tartotta a mértéket, egészen nagymamám haláláig. Onnantól kezdve cseszett a jól felépített karrierjére, a családjára, és saját magára. Most hasnyálmirigy rákkal küzd, és még ki tudja mivel, kb. hetei vannak hátra. Mi ápoljuk, mert a kórházban már semmit sem lehet tenni érte.

Hozzáteszem munkahelyen se preferálják, ha a dolgozó napi szinten iszik, plusz vezetni sem vezethetnél így (már ha van autód).

2015. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az alkoholizmus egy tünet, a problémáival megküzdeni képtelen személyiség áll mögötte. Az ilyen ember pedig nem lehet sikeres, sem a munkájában, sem a kapcsolataiban.


Azt gondolod, hogy nem iszol sokat? Nos, bizonyára tisztában vagy azzal, hogy az alkohol pusztítja az agysejteket. A lutri az, hogy éppen HOL. Én eddig életemben több olyan embert láttam, akik azt gondolták, hogy ők mértékkel isznak, sose voltak nagyon részegek, csak épp kicsit becsiccsentve... történetesen mindkettőnél paranoid skizofrénia alakult ki a rendszeres ivás hatására. Tévképzeteik, látomásaik voltak, rátámadtak emberekre mondvacsinált indokkal... aztán zártosztályra kerültek. Bár, a zártosztályon is biztos vannak csinos csajok, úgyhogy nyugodtan folytasd csak!

2015. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!