Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem a külső számít a...

Ha nem a külső számít a lányok szerint, akkor miért van az, hogy jóképű, izmos haverom képeivel sikeres vagyok a lányoknál facebookon, míg a saját képeimmel csak rondának, nyominak tartanak a lányok és nem is akarnak velem még dumálgatni sem?

Figyelt kérdés
Azt hittem ennél már mélyebbre nem juthatok önbizalom terén, de tévedtem és a legjobb vicc, hogy még egy négger fiú képével is nagyobb sikereim voltak, mint fehér sráckétn a sajátommal. Ez már végképp szíven szúrt. Hát nem igaz, most komolyan nincs egyetlen egy lány sem, akinek az esete lennék külsőre? :(

2013. júl. 5. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
És ha élőben próbálkoznál, őszinteséggel mondjuk?
2013. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
húzzál sorszámot :D, ! Akivel én szeretnék, járni kedves, velem(lájkolja a képeimet), és még sincs semmi esélyem, nála, melyik a jobb?...
2013. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezek mind azok a kis beképzelt ribik. Ne törődj velük, menj ki az utcára és próbálj meg leszólítani egy lányt, vagy odamenni egyhez és beszélgetni és ha látod, hogy jól érzi magát, akkor látod, hogy azok csak ilyen .... :) :D
2013. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nem csak a külső számít, de azt látom először

ha amúgy nem ismerem az illetőt, csak a külseje alapján tudom megítélni

ha viszont már ismerem, akkor a belső fontosabb, de még úgy is fontos hogy azért normálisan nézzen ki

2013. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát ezek a lányok tiszta ri-bancok (már elnézést). Azt zabálnák,ha rendes,aranyos,segítőkész stb. lennél,de aztán úgy is otthagynának egy műanyag sza-rért ami csak nyavalyog mióta kiherélték.
2013. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok*

Bocs a szóismétlésért.


Az utolsó mondat végénél azt értettem, hogy rádöbbensz, hogy tényleg nem veled van a baj, hanem csak annyi, hogy azok a facebook-os meg mittudoménmilyen csajok mind ilyen rongyok. ;)

2013. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem igaz xD


3. és 6. vagyok :DD

2013. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Velem is így van, nem like-olnak képeket stb...

Viszont az utcán amikor sétáltam volt, hogy többször is rám mosolyogtak a lányok :)

2013. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

miért rbanc az akinek számít a külső? a belső fontosabb, de azért kell hogy számomra vonzó legyen vki

nem kell olyan hú de izmosnak vagy helyesnek lennie, de azért nézzen ki normálisan

most akkor rbanc vagyok?

amúgy a fiúknak is számít egy lány külseje :D

2013. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Pont azért kezdtem el kipróbálni más emberek képeivel a csajozást, mert se élőben, se neten a saját magam felvállalásával nem ment, jó, hogy ennyire hülyének nézik itt az embert. Pont ezért reménytelen már minden. Nem fogadják el a láynok, ahogy kinézek, amúgy megtudtam hogy rronda arcszerkezetem a fő gond. Végülis logikus, ha megnézzük hány alacsony, sovány, de jóképű fiúra tapadnak a lányok. Én is ilyen vagyok, csak az arcom lett elcseszve, sajnálatos mód. Már kezdem érteni miért sír itt olyan sok alacsony fiú. Úgy látszik én is idejutottam.
2013. júl. 5. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!