Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak minden könnyebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak minden könnyebb?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy a lányok menstruálnak havonta. Lányokkal eshet meg, hogy fájdalmas a szüzesség elvesztése. Fiúknak spontán jön az orgazmus szex közben, lányoknak ezt is gyakorolni kell. Aztán van a szülés, gyereknevelés, munka, háztartás, férj. 2-3 gyerek után a férfinak már nem lesz olyan vonzó a nő sem. Ha meg elválnak, 40-50 évesen még tudnak jól kinézni a férfiak, hogy bármilyen korosztályból felszedjenek nőt, míg a nőkről ez már nem mindig mondható el, főleg ha a nyakán van legalább 1 gyerek.

Kicsit töketlennek érzem az olyan fiúkat akik itt gyakorin rinyálnak...


2015. jan. 27. 15:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Tévedsz.

A párválasztás sokkal de sokkal nehezebb a fiuknak.

És igazából erről szól a élet.

Dugj,párod legyen,szaporodj.

2015. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy így?

Miért lenne nehezebb párkapcsolatot szerezni nőként?

Csinos, de félős lányhoz simán odamennek a pasik (ha csak a bunkóbbak is de odamennek), míg egy félős fiúnak erre nagyon minimális esélye van.

2015. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%
A fiúk pont azért rinyálnak, mert sokkal nehezebb párt, vagy szexpartnert találnunk, mint a nőknek. Ezért is boldogtalanok sokan. Az most, hogy havonta néhány nap véreztek alul, nem fog boldogtalanná tenni titeket.
2015. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Igazából én úgy tudnám leírni a helyzetet hogy a nők egy hatalmas előnnyel indulnak a fiúkhoz képest. Majd kb ez az előny úgy 25-30 éves korra eltűnik és 32-35 éves korra a fiúk ledolgozzák a hátrányt.

Lányoknak a kezdetben van előnyük, fiúknak pedig a vége felé.

2015. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

9:

Na pont ezt mondom. Nem is érted.


Az, hogy nekünk kevésbé kellenek általában az érzelmek, mint nektek. Én az életemben kb. 3-4 nőbe voltam szerelmes, mégis kb. kétszer ennyi nővel voltam párkapcsolatban és vagy másik 10 nővel volt, akivel csak úgy szexeltem. Miért? Mert a szex önmagában érzelmek nélkül nekem sokkal többet ad, mint nektek.


Nők:

Szex érzelmek nélkül: 10-ből 5.

Szex érzelmekkel: 10-ből 10.


Férfiak:

Szex érzelmek nélkül: 10-ből 8.

Szex érzelmekkel: 10-ből 10.


Remélem érthető. Nekünk nincs annyira igényünk az érzelmekre mint nektek, mert megkapjuk a kielégülés nagy részét egy érzelemmentes szexben is. Ti nem.

2015. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Én úgy tudom a legtöbb nőnek nincs hüvelyi orgazmusa."


Nem csak hüvelyi orgazmus létezik. Létezik csikló orgazmus, G-pontos orgazmus, anális orgazmus (ami gyakoribb, mint a hüvelyi); de volt olyan kapcsolatom, aki elmesélte, hogy egy szeretője (aki éppen külföldön volt) olyan levelet írt neki, aminek az olvasásától spontán orgazmusa volt ... Tehát vannak lehetőségek ;-)

De valóban kell tanulni is ... ugyan úgy, mint egy férfinak is, mind a maga, mind a partnere érdekében ...

2015. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%

Annak a férfinak is könnyebb, aki megbízik a párjában, hogy szedi a gyógyszert, és mégis "véletlenül" teherbe esik? Hiába nem akarja a férfi a gyereket, bele kell törődnie, hogy apa lesz! A nőt nem lehet abortuszra kötelezni, mert az ő teste, mert abortuszellenes stb. A férfi viszont fizethet 25 évig, és még a nő azt mondja a gyereknek, hogy rossz apa.

A nők sokkal aljasabbak tudnak lenni, mint egy férfi.

2015. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Jajj istenem hány éves vagy te őszintén?

Mert ezzel a témával már csak a túl fiatalok az éretlenek vagy a senkinek nem kellek lányok foglalkoznak.

2015. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Van amiben a férfiaknak van előnye, másban meg a nőknek. Kár ezzel foglalkozni, mert úgyse tudtok ellene mit tenni, csak feleslegesen felidegesítitek magatokat.
2015. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!