Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért könnyebb társat találni mint a férfiaknak? Miért nem éri őket elutasítás?

Figyelt kérdés
Egy nőnek csak akkor nincs párja ha nem akar, egy férfinek meg hogy legyen keményen meg kell dolgozni, sokat kell próbálkoznia.Egy nőnek ezzel szemben nem kell tennie semmit csak várnia hogy jelentkezzen valaki, hogy járni akar vele.
2011. aug. 11. 21:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Van puncijuk, de tényleg, csak ennyi. Szr dolog mi?
2011. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
66%

Honnan veszed, hogy nőt nem érhet elutasítás? -,-'

Egyébként valóban kevesebb ér, de nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem-,-'

És ez azért van, mert a nők azért kevésbé kezdeményezőek, inkább a férfiak szoktak...

Egyébként az se igaz, hogy semmit se kell tennie...

Tudod te, mibe kerül elhitetni a kiszemelt pasival, hogy valóban ő szerezte meg a nőt, és nem fordítva...??????

Mennyit kell tervezni, úgy alakítani a dolgokat, hogy elhiggye, ő kezdeményezett???

Én sokszor taktikázok, úgy állítom be, hogy a véletlen műve, közben meg nem...:'D

2011. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű: Mert ez a szerepünk nekünk, férfiaknak! Mindig a férfinak volt kötelessége közeledni a nőhöz, ez egy jól bejáratott "szerep".
2011. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Azért nem éri őket elutasítás, mert ők csak flörtölgetnek, szemezgetnek, és ha valaki nem vevő rá, akkor személytelen lesz az egész, nincs az, hogy "hú már 10x nem voltak rá vevők". Következő lépés meg a fiúé.


Amúgy elmondható, hogy kúrótársat könnyebben kapnak, de egy átlag csajnak azért sokat kell teperni, hogyha magánál jobban kinéző pasit akar.

2011. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy nem éri őket elutasítás?

De éri. Persze nem mindenkit.

Nincs párom, de még csak jelentkező sincs.

Próbálkoztam, elutasítottak.

Csak olyannal próbálkozom, akitől tényleg akarok valamit.


Csak azért soha nem jönnék össze valakivel, hogy ne legyek egyedül.


Emberek vagyunk mind. Mindenkit ér/érhet elutasítás/csalódás.

Mindenki lehet magányos, de nem mindenki rinyál és általánosít.

2011. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nőnek csak akkor nincs párja ha nem akar"


Ez nem igaz. Félre vagy tajekoztatava.

Én amiota az eszemet tudom, akarok, es altalaban sosincs... 35 eves vagyok, és az ismeretsegi koromben a nők minde vvel kuzdenek. Kicsit olvass női cikkeket is.. a sajto is ettol hangos. Tudod, ugy hivjak: kényserszingliség. Társadalmi méretű probléma.

2011. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet nem éri de sajnálom meg szégyellem is magam de én már 9 nőt utasitotam vissza nem tehetek róla hogy nem tetszettek és szerintem az a férfinál valami nagyon rossz amelyik ezzel keménykedik meg dicsekszik ezt csak azért mondtam hogy én már 9ete tudok csak magamról hogy egyszer elutasitott volt szval éri őket is elutasitás és ne általánositsál csakmert szerencsétlen vagy mint férfi
2011. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

21:37

Mi az, hogy elhitetni a pasival, hogy ő szerezte meg a nőt?

Mert ő is szerzi meg, gondolom nem te mész oda hozzá, akkor miről beszélünk?Ő udvarol neked, ő szerez meg és nem te őt, te csak élvezed, hogy van egy pasi aki dolgokat tesz, hogy járj vele, te meg eldöntöd, hogy elutasítod vagy nem, tőled függ, hogy milyen pasinak érzi magát, ha elutasítod akkor rossznak, téged nem érhet ebben a szituációban kudarc, kifejthetnéd jobban mert nekem nem áll össze a kép.


Valaki írta ezt a kényszerszingliséget, erről sem hallottam még, az én környezetemben a lányok kicsinosítják magukat és mindegyikre ragadnak a pasik, kedvükre válogathatnak mindig, van egy lány barátom, egy átlagos lány, és kisminkeli magát, felvesz szexy ruhákat és egyszerűen ragadnak rá, én meg hiába teszek sokkal többet hogy jó legyek a nőknél semmi, pedig még én megyek hozzájuk "udvarolni" dehát amíg válogathatnak bőven addig mindig akad jobb pasi, ezt igazságtalannak tartom, ja és nem szép lányokhoz megyek oda hanem átlagosakhoz.

2011. aug. 11. 22:12
 9/30 anonim ***** válasza:

ma 21:39

ez a kényszerszingliség egy nagy baromság.

Persze van, hogy valóban úgy hozza az élet, hogy valaki mindig egyedül van, de azért más hibáztatása(nincs normális pasi stbstb) soha nem megoldás a gondokra. Az embernek magába kéne belenéznie, miért van egyedül. Van, amin nem lehet változtatni (arcforma pl) de belsőn egy bizonyos fokig lehet. Aki 35 éves korára egyedül van úgy, hogy szeretne kapcsolatot, ott valami nagy defekt van. Talán még mindig az álompasit várod a fehér porsche-ban, pedig lehet, hogy csak egy átlagos kinézetű lány vagy. Számtalan példa van erre, hogy valaki sorjában utasítja vissza a normális ,de átlagos kinézetű pasikat, mert tudatosan vagy tudat alatt úgy gondolják, hogy ők jobbat érdemelnek.

2011. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Mert a pasiknak a farka gondolkozik, míg a nők VÁLASZTANAK!! és ez mindig is így lesz. Lehet, hogy a férfi a fej, de a nyak a nő. És a nyak irányítja a fejet :P
2011. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!