Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ne tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eleanorjuli2001 kérdése:

Mit csináljak, ne tudom eldönteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok 13 éves vagyok és aki tetszik nekem 14 éves, fölöttem jár eggyel és nagyon cuki fiú. Elkezdtünk még 2014. őszi szünetében beszélgetni, már mint én írtam rá, mivel a barátnőim mondták, hogy próbáljak vele elkezdeni kapcsolatba lépni. Hát igen, elkezdtünk szép lassan beszélgetni, nagyon élveztem a beszélgetéseket. Viszont mikor vissza mentünk a suliba ott nem beszéltünk, néha a folyóson köszöntünk egymásnak, de nem mentünk oda egymáshoz. Nézegettük egymást viszont néha az ebédlőben (és nekem úgy tűnt mintha ő se merne oda jönni hozzám). Szóval, így voltunk el 2 hónapig és én csak egyre jobban megkedveltem,szinte már beleszerettem. Csak hát most ebben a hónapban feltettem neki egy kérdést (ugye így beszélgetés közben messengeren) és csak kíváncsi voltam valamire hogy igaz-e (csak annyi volt, hogy az egyik osztálytársa tényleg lefeküdt azzal a csajjal) és ő erre tökre kiakadt, én megpróbáltam csillapítani a dolgot, de sajnos nem ment. Aztán odáig fajult, hogy letiltott :(

Most meg nem tudom, hogy mit csináljak, el is akarom felejteni, de még mindig akarom őt magamnak.

Kedves srác szerintem, mondjuk a veszekedésnél eléggé bunkó volt. Most meg úgy vagyunk, hogy így leszarjuk egymást, néha nekem úgy tűnik mintha mérges lenne rám nagyon. (a gondolataimat most nem igazán tudom most hozzá írni mivel, írhatnék 5 oldalt, de esetleg majd elmondom ha kérdeztek tőlem)



2015. jan. 27. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld vele személyesen megbeszélni,ha már nem hajlandó visszaírni neked. Tudom nehéz,de egyszer vedd a bátorságot és kérdezz rá nála,hogy mégis miért fordult ki magából egy kérdés miatt.
2015. jan. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Egyenlo"re hagyd.
2015. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat es sajnos a suliban nem igen tudok vele beszélni :-(
2015. jan. 28. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!