Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben, hogy próbálnátok megoldani hogy ne legyen ennyire rossz? 21/F

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2hetente tudok találkozni. 7És mikor fáradt/álmos vagyok, nagyon vágyom arra hogy hozzámbújjon, van hogy sírógöcs is kerülget hogy nem érezhetem őt.

9hónapja vagyunk együtt.

A 2heti találkozás fix, többet nem tudok vele találkozni egyéb okok miatt.


2015. jan. 27. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szar helyzet, hagyja ott nálad valamely használt ruhadarabját és ölelgesd azt, talán a semminél jobb.
2015. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Max el hozni tudom, de még nem engedik el hozzám, mert még fiatal, és kicsit féltik :/

Am kaptam tőle egy plüss macit, de nem tudja őt semmi pótolni, meg van egy másik közös plüssünk, ami most nálam van :3

2015. jan. 27. 18:39
 3/5 A kérdező kommentje:
De köszi hogy segíteni próbáltál, megy a zöldkéz :)
2015. jan. 27. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam már hasonló helyzetben :)


Nagyon rossz... És hosszú távon nem is fog ez működni, szóval készülj a legrosszabbra.


És ez a fajta "öleléshiány" utána is meg fog maradni. És ez az amit semmi nem szűntet meg.

2015. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak 2évet és 4 hónapot kell kibírnom, és összeköltözhetek vele :)

Annyit csak ki fogok bírni, volt már távkapcsolatom, az 3évig tartott, és ha a csaj nem utáltatta volna meg magát, nem viselkedett volna úgy mint egy elmeroggyan nemnormális állat...

1,5 év után láttam meg rajta, és még 1,5 évig kitartottam nagy nehezen, bár már én szakítottam volna csak ő nem akart... És 3 havonta találkoztam sak vele, ha az az idióta mellett kibírtam, egy olyan lány lellett aki a normálisabbnál normálisabb, azzal miért ne bírnám ki? :)

2015. jan. 27. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!