Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül én hányok a Valentin-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül én hányok a Valentin-naptól?

Figyelt kérdés
18/L vok, lehet, h antiromantikus, de nekem már kavarog a gyomrom ettől az egész Valentin-napi őrülettől! Csak egy amerikai bu.ziság! Szentem a szerelmesek ne csak ezen az egy napon szeressék egymást, hanem egész évben! Akármelyik nap meglephetjük egymást apró ajándékokkal, és a szívecskés mütyűröktől is kiakadok! Egy csoki és egy csokor sokkkkkal többet ér!
2010. febr. 8. 21:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
66%
én is, egy fa*zág...
2010. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
33%
kb 20x volt a kérdés.
2010. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
82%
csatlakozom, tök gáz és nyálas! Már elegem van a "Mit vegyek a Valentinapra az én édes drágaegyetlen Bubukámnak" kérdésekből XDX
2010. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
31%
ugyan úgy gondolkozol mint barátnőm.Hülyék vagytok mind 2 en sztem.
2010. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
mivan 76-os ide nem irsz? :D
2010. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval... mindig förnyedve nézem azokat akik arrol beszélnek h ˝ők már alig várják a valentin-napot˝... pfújj +o( hülyeség az egész
2010. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
50%
Hányhatunk együtt is :)
2010. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
velem?? kössz xDDD
2010. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

énsem szeretem -.- és nem azért mert épp nincs senkim,mert amikor volt párom valentin napkor akkor sem szerettem.nem vgyok 1 romantikus típus

19/L

2010. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekel, miért foglalkozol vele?

Én se vagyok érte odáig, de nem lihegem túl. És jól megvagyok. Ha valaki szóba hozza, max mondom neki, hogy engem nem érdekel és témát váltok. Ennyi.

2010. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!