Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valentin nap. Egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap. Egyedül?

Figyelt kérdés

Mit tegyek?

Holnap az iskolánkban tartanak egy elő-Valentin-napot, ahol a szerelmesek egymásnak rózsát küldenek, vagy egy szép verset, idézetet. Egész nap szerelmes zenéket fognak játszani, az iskolánkat már körberagasztották szerelmes plakátokkal és szívekkel. Lehet fotózkodni is a nekünk szimpatikusokkal, és általánosságban nagyon dícsérik a szervezést.

Tudom, hogy a Valentin-nap egy üzleti fogás, de a sulinkban most a szerelmeseken lesz a hangsúly, més én egy icurkapicurkát el vagyok keseredve, hogy az a fiú, aki nekem bejön, még teljesen elérhetetlen. Ezt a fiút különlegesnek tartom, teljesen átlagos, de mégis helyes, és bejön.

Nem arra akarok kilyukadni, hogy holnap megmondom neki, h. tetszik, hanem hogy hogyan lehetne vele közelebbről megismerkedni? Még csak látásból ismerjük egymást, de egy ismerődöm jó barátja, ő viszont eléggé lüke, nem hiszem, h. poénkodáson kívül segítene. Tippek? ^^,


2010. febr. 11. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
és akkor mivan, tudod hány ember tölti egyedül a valentint. sztem nincsisolyan ember aki még nelett volna ilyenkor egyedül. de mivan akkor? semmi. ha nincs párod, nem ünnepled. kész,. nemkell a halálodon lenni.
2010. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Menj hozzá oda és mondd el neki, hogy szívesen megismerkednél vele és ne a Valentájn déj miatt, hanem mert kiváncsi vagy rá!
2010. febr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ugye te csak a főcímet olvastad el? Képzeld, hogy nem tudtam elég jól megfogalmazni a kérdést, mert valami sosem volt jó, ezért mindig visszadobott, így hasból írtam, ami eszembejutott. -.-"
2010. febr. 11. 14:56
 4/15 A kérdező kommentje:

Második válaszoló, köszönöm ;)

Az a gond, hogy ezt nem merem még egyszer bevállalni... Az egyik srác is ezért koptatott le, mert szerintem megijedt, hogy így "lerohantam"... Amúgy azt mondják, bejöttem neki...

Szóval még tipp?

(ja, és ment a + ;D)

2010. febr. 11. 14:58
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is egyedül leszek Valentín napon. Nem kell ezen tragédiázni. Lepd meg magad valami kellemes ajándékkal vagy csak egyszerűen töltsd úgy, mint bármelyik vasárnapodat. Találkozz barátokkal, akiknek szintén nincs párjuk és találjatok ki valami értelmes programot.

A másik kérdéseddel kapcsolatban: hogy lehetne vele közelebbről megismerkedni? Hát ha mazsolázol egy kicsit a korábban feltett kérdések közül, akkor jó válaszokat kaphaszt. Egy-egy mosoly, amikor találkoztok sokat segíthet. A lökött haverod is bemutathat neki valamyilen teljesen hétköznapi helyzetben. Esetleg megtudhatod, hogy hova jár (edzés, hobby, stb.) és Te is ellátogathatsz oda. Vagy csak ütközz vele össze a suli folyosóján. Onnantól már indulhat egy beszélgetés. Ha über vagány vagy, akkor leszóllítod, esetleg ráköszönsz jó hangosan. De ha ez így lenne, akkor nem kérdezősködnél itt. :)

Sok sikert!

2010. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én is egyedül leszek valentin nap alkalmával,de már évek óta,szóval hozzá szokok a gondolathoz.20f
2010. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából nem az a gondom, hogy egyedül leszek... na mindegy, rossz a megfogalmazás, megeseik, hogy a gatya is leesik.."höh".

Nem tudom, az uccsó előtti válaszoló jókat írt, és majd "mazsolázok"... ;)

20/F, msn-cím? :D

Csak visszöltem. ;)

2010. febr. 11. 15:17
 8/15 anonim ***** válasza:

Helló, pont 15 évvel ezelőtt egy csajtól kaptam egy marcipánszívecsét ilyentájt. Nem nagyon ismertem előtte.

A marcipánszívet ott a szeme előtt megettem. Nagyon csodálkozott. Én éhes voltam. Aztán jót szórakoztunk az eseten.

Ma ő a feleségem :)))

Szóval egy minigesztussal felhívod magadra a figyelmet, és ha nem mulya, odamegy majd hozzád, mert érzi, hogy valami történt....


Egy kérés.

Bu_zi dolog Valentint mondani. A Bálint szép és magyar.

2010. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez aranyos, köszy, hogy megosztottad velünk :) +
2010. febr. 11. 15:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Jaj olyan gyerekes vagy kérdező!
2010. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!