Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen még nem volt. Mitől van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen még nem volt. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
November december kimaradt a menstruàcióm..decemberben teszteltem negatív volt 2tesztem is..januàr első hetében megjött 1hetes volt ahogy szokott..de ma ismét megjött..hasgörcs hasfàjàs..most hànyinger is tàrsult hozzá...mitől lehet ez? Volt olyan aki terhesség alatt menstruàlt? Lehet koràn teszteltem? Nov.kimaradt a mensi dec.közepén teszteltem mindkettő negatív lett..decemberben sem volt mensi..majd most kétszer is? Sokszor volt màr hogy hónapokat kimaradt sosem jön meg időben és minden hónapban...vki volt màr így?
2015. jan. 28. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Sztem keress fel egy nogyogyaszt
2015. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
22
2015. jan. 28. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha negativ volt akkor sztem nem vagy terhes, de felkererhetsz egy dokit h miert nem allt meg be a ciklusod
2015. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat:) attól megvizsgàl hogy vèrzek? Nàlunk itt nem igazàn jellemző....
2015. jan. 28. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, sztem vard meg amig elmulik a menzeszed
2015. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!