Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem fel vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot megint?

Figyelt kérdés

Üdv minden kedves olvasónak.


Problémám a következő:


Még amikor középsuliba jártam, megismertem egy lányt, aki nekem minden szempontból az etalon volt.

Okos, karakán, nyílt, kedves, jó humorú, és hiszitek vagy sem moralitással is rendelkezik, hűséges és baromira jól kijöttünk egymással...ami távoli utálatból indult eredetileg. Viszont az egyik akkori haverom barátnője volt már akkor, amikor én még nem is ismertem így én az ő kapcsolatukat tiszteletben tartottam mindig egyfajta 3 lépés távolságban.

Igazából én 100%-ban borítékoltam, hogy szakítani fognak ismerve kettejüket, de ez a kapcsolatuk 10 évig tartott. Nem vagyok buta, én is kerestem más kapcsolatot akkor és azóta is, úgymond éltem az életem, de ezek nem voltak tartósak(szex leginkább csak). Tavaly hallottam, hogy szétment azzal a gyerekkel aki akkor a haverom volt. Csak hogy értsétek, bár már több mint 8 éve nem találkoztam vele, de azért innen onnan jövő infókból azért képben maradtam vele kapcsolatban, így tudom.


Most lenne az ideális alkalom - ha azóta nem jött össze senkivel - hogy írjak neki, de őszintén szólva nem tudom mit írjak és azt hogyan. Mindenképpen szeretném megpróbálni, akár még úgy is, hogy ezzel lerombolom magamban a róla meglévő megszépült emlékeket is.


Segítsetek légyszi ha tudtok.



2015. jan. 28. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha etalon meg minden akkor nagy esély van rá, hogy már öszejött. Ráadásul 8 év... Már lehet férje is van meg puja.
2015. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én felvenném vele. mit veszíthetsz? semmit.
2015. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit egyértelmű lesz számára, hogy miért pont most kerested fel, de ez nem feltétlenül rossz. Én mindenképpen adnék egy esélyt a dolognak. Egyszer-kétszer találkoztok megismeritek egymást megint és a dolgok maguktól követni fogják egymást.
2015. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mondom, tavaly év vége fele szakított. :) Nem hiszem, hogy már házas.


2.-nak:

Igen én is megpróbálnám, de nem tudom, hogy és mit fogalmazzak, amivel nem rohanom le ilyen hosszú kihagyás után megjelenni egy üzivel, hogy járjunk azért meredek lenne nem? :)

2015. jan. 28. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Attól még gyerek lehet... De ha vállalod más gyerekének pesztrálgatását akkor go kérdező, go!

2015. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rendben. Mit írjak neki? Nem szeretnék túl szirupos szöveget írni.


Ha van gyereke akkor van gyereke. Bennem nem fog törést okozni.

2015. jan. 28. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, de jobb, ha őszinte vagy. Megírod, hogy szeretnéd megtudni, mennyi dolog változott benne és körülötte, illetve hogy benne milyen nyomokat hagytál.
2015. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!