Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek az ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek az ekkora méretű és formájú mellek gusztustalanok?

Figyelt kérdés

[link]


igazából azért lennék rá kíváncsi, mert sok fiúhaveromtól hallom, hogy a pici, feszes cicik tetszenek nekik, meg volt aki azt mondta, hogy az enyém biztosan lóg, ha ekkora és ezért kicsit el vagyok keseredve, mert szerintem nem lóg, de ha nagyobb, akkor az evidens, hogy nem egy labda:/ mostanában mindig takargatom, mert kezd komplexusom lenni emiatt és nem szeretem úgy megmutanti, mint az, akinek kisebb:(


2015. jan. 28. 14:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ne sajnáltasd már magad. A legtöbben ilyen mellű csajt akarnának.
2015. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem, nem azok...
2015. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik:)
2015. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Jaaaj' ember.. :D Ne legyen komplexusod, mert még megsajnállak... ne takargasd az ilyet :D Kár lenne ezeket eltüntetni és szerintem Férfi társaim is így vannak ezzel... Ha nem lennének ilyen melle, min legeltetnénk a szemünket? :) ;)
2015. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
légyszí ne szóljatok le, biztos hülye kérdés, de mikor valakinek folyamatosan azt mondja egy fiú, hogy biztos lóg, holott még sosem látta, meg hát csak a kis feszes cicik, akkor az nem esik jól és ezért vagyok kíváncsi más fiúk véleményére.
2015. jan. 28. 14:22
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted az jobb amikor a kicsi mellre azt mondják, hogy olyan mint 2 pattanás, meg hogy a normális férfiaknak csak a nagy mellek jönnek be?

De nyugi, priviben akadni fog neked elég jelentkező.

2015. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

ezek szép mellek


küldheted a képet a tiédről, hogy elbíráljam

2015. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
Enyém is ilyesmi méret, csak talán kevésbé telt, de a pasik imádják! Aki ilyeneket mond neked, az vagy hülye, vagy csak haragszik h nem fekszel, nem kell velük foglalkozni! Te tudod hogy milyen, ők meg csesszék meg. :) És legyél csak büszke rá, hogy ekkora!
2015. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
köszönöm, de nem kérek privátot, csak az itteni válaszokra vagyok kíváncsi..
2015. jan. 28. 14:25
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem ha megmutatod elmondom a véleményem... 29F
2015. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!