Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek az ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek az ekkora méretű és formájú mellek gusztustalanok?

Figyelt kérdés

[link]


igazából azért lennék rá kíváncsi, mert sok fiúhaveromtól hallom, hogy a pici, feszes cicik tetszenek nekik, meg volt aki azt mondta, hogy az enyém biztosan lóg, ha ekkora és ezért kicsit el vagyok keseredve, mert szerintem nem lóg, de ha nagyobb, akkor az evidens, hogy nem egy labda:/ mostanában mindig takargatom, mert kezd komplexusom lenni emiatt és nem szeretem úgy megmutanti, mint az, akinek kisebb:(


2015. jan. 28. 14:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ki mondta ezt a böszmeséget? :D


Jó ez!

2015. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem fogom mutogatni idegeneknek, épp ezért kerestem egy olyan alkatú és mellű lányt, aki kb megegyezik az enyémmel, hogy tudjak mutatni egy példát, de azért köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 28. 14:29
 13/23 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek.
2015. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

De jó melleid vannak, szívesen cserélnék veled. :D

Amúgy mindegy milyen, mert a kis és a nagy mellbe is ugyanúgy belekötnek.

L

2015. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A legtöbb pasi ilyen mellű nőt keres! Speciel nálam is ez az "álom mell" ... a tökéletes kebel!


A srác azért mondogat neked ilyeneket, mert bejön neki is. Azért győzköd, hogy szerinte lóg, mert várja, hogy egyszer bebizonyítsd neki, hogy nem. És ebben a témában 2 féleképpen bizonyíthatsz; vagy képet adsz róla neki, vagy - és hidd el erre pályázik - meg szeretné tekinteni őket.

Öltözz úgy ahogy jól érzed magad, de egy begerjedt kan miatt szándékosan takargatni nem kell. A srácot tessék jó dumákkal lelőni. Ha pedig nyíltabb érdeklődést kezd mutatni, akkor szembesíteni kell a nyilatkozatával, miszerint a pici ciciket kedveli.

Van egy olyan érzésem, hogy ha ennyire adsz a sárc véleményére, akkor neked bejön a pasi! :)

2015. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Már mutattam neki, mert vagyunk olyan jóban, természetesen csak pólóban
2015. jan. 28. 14:50
 17/23 anonim ***** válasza:

Akkor egész egyszerüen vérszemet kapott és többre vágyik ;)

Póló nélkül,

Melltartó nélkül,

Megfogni,

Megcsókolni,

Opp a kezem a bugyidba szaladt......


... a többit a fantáziádra bízom.

2015. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Épp ellenkezőleg! Nagyon szépek az ilyen nagy cicik! Nekem a kedvencem! Egyáltalán nem baj ha lóg, csak legyen tömege is.

36f

2015. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
páromnak is ekkora a cicije van és neki se lóg...akinek kicsi van az nagyobbra vágyik és ez fordítva is igaz. Én a helyedben kitenném és büszke lennék rá.
2015. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Pattintsd le a sracot,mert ebben a meretben szep melleid lehetnek a kep alapjan.Semmikepp sem log,csak van nehany szemet barom amit fiatalabb koraban hecceltek,es mason vezeti le azt a feszultseget.Keruld ot,vagy szolj be neki,hogy neki meg eleg kicsi lehet ott a gatyaban,mert nem ugy tunik mintha lenne ott valami.
2015. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!