Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, 4 hónapja szingli. Mióta nincs senkim munkahelyet váltottam és elég sokat dolgozom, aminek meg is van az eredménye, hiszen nyilván jobban állok anyagilag, illetve meg is becsülnek a munkahelyemen, nemsoká magasabb pozícióba fogok kerülni. Persze, ezek mellett kevés szabadidőm van, ami annyira nem is zavar, mert jelenleg nem érzem hiányát egy párkapcsolatnak. Számomra ez szokatlan, mert előtte mindig volt valakim, most viszont nem vágyom szerelemre. Ez vajon csak annak betudható hogy sokat dolgozom?

Másrészt viszont hiányzik az intimitás. Nem vetem meg a szexkapcsolatokat, van több férfi is aki nyíltan tudtomra adta hogy szeretne megdönteni/összejárni, de ők mégsem "kellenek". Ha már összejárnék valakivel, nyilván olyan emberrel szeretném tenni, akiben bízom és nincs kivetnivalóm (nem munkatárs, nem házas, kiegyensúlyozott lelkileg, nincsnek kisebbségi komplexusai...). Viszont ha csak kevés szabadidőm van, hol és hogyan ismerkedhetnék olyan férfival, aki hasonló viszonyra tartana igényt?

Próbálkoztam "szexkapcsolat kereső" oldallal, de ott nagyon sok a kamu, illetve az ijesztő emberek...

Szerintetek?


2015. jan. 28. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ki kell ábrándítsalak, ez sem az az oldal.
2015. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!