Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális dolog?

Figyelt kérdés
Nyilván nem egészséges,mert belül én sem vagyok egészen az,megtörtem lelkileg.Lassan fél éve egész nap csak egyvalaki jár a fejemben,szeretem,de ez viszonzatlan.Konkrétan tőle tudom,hogy már nincs esély az újrakezdésre,ugyanis volt köztünk valami,aminek már vége.Falat építettem magam köré,mindenkit elzavarok magam mellől.Nem tetszik annyira senki sem,hogy megfogjon,és nem is érdekel senki.Nem akarok senkit,nem kell kapcsolat.Csak utána sóvárgok,rá vágyom,minden áldott éjjel miatta sírok.Ha egy ideig nem látom,lenyugszom,de ha meglátom,azonnal felkavar.Nappal rámosolygok,éjjel megint nyugtalanul alszom.Amivel csak tudom,próbálom lekötni magam,de még mindig szeretem.Hosszú hónapok óta.Ennyire hülye lennék???,,-Igen...":-)

2015. jan. 24. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
jé egy újabb viszonzatlan szerelem
2015. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 veteran1978 ***** válasza:
Nem vagy hülye!Szerelmes vagy még mindig!Felejtsd őt el,mielőbb!
2015. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális dolog, sokan átesnek ezen.

Próbáld elfelejteni és kevesebbet vele lenni, szerintem egy idő után elmúlik, hiszen a szeretet és a szerelem mulandó, ha nem ápolják, erősítik.

".Csak utána sóvárgok,rá vágyom,minden áldott éjjel miatta sírok."

Ezzel van a baj. Próbáld elterelni róla a gondolataid, foglalkozz más dolgokkal, mert elég sokat fogsz szenvedni, fájdalmas egy érzés hosszútávon, ezt tapasztalatból mondom. Fogadd el, hogy nem lehet köztetek semmi. Lehet hogy most úgy érzed, nem igazán tudnál szeretni vagy elképzelni mást magad mellett rajta kívül, de hidd el, ez változhat. Szerintem vannak hozzá hasonlók, legalábbis még nem találtad meg (nem ugyanolyant mondtam, csak hasonlók, olyan, akivel még lehet hogy ki is alakulhatna valami köztetek).

2015. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!