Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt intelligensebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt intelligensebb lányok is? 18/fiú

Figyelt kérdés

Akik mondjuk terveznek valamit a jövőre nézve, de nem az a karrierista-feminista típusok. Az unalmas már...

Jó átlag, vagy leglalább a logika használata.

Azért írtam ki ezt a kérdést, mert itt úgy vettem észre, senkit sem érdekel az, ha valaki okos. Csak a külsőre mennek.

Jó, nem panaszkodok, de ha okos vagyok, egyből már negatív tulajdonságként veszik a lányok.

Szóval aki írna, az üzenjen privátban !

18/fiú



2015. jan. 28. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
elvétve
2015. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te vajon intelligensek tartod magad, hogy itt keresel ilyen nőket, haver?
2015. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az vagyok, de csak akkor ismerkedem ha minimum 18 centis a farkad.
2015. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mennyi volta félévi átlagod!? Csak ha 4,5 feletti, akkor állok veled szóba.
2015. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szóval legyen okos, de csak azért, hogy amíg csinálja a szendvicsedet, most és takarít, beszélgethess vele intellektuális dolgokról ahha, értem:)

Ülj le fiam.

2015. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hallod ,,haver", fáj, hogy csak troll lehetsz egy komment erejéig ? :)
2015. jan. 28. 20:03
 7/14 anonim ***** válasza:

Figyelj haver! Szerintem kettőnk közül te vagy az igazi troll.


Meg is mondom neked, hogy miért.


1. Ha már a neten keresel lányokat, az egyértelműen azt mutatja, hogy nem tudsz élőben ismerkedni, az meg nem férfias. Egy intelligens nőnek meg férfira van szüksége.


2. Intelligens lányokat lehet találni, mondjuk egy megyei könyvtárba is. Ha ugyanis már bemegy valaki oda tanulni, és nem csak letölti az anyagot az internetről, akkor nem lehet hülye. Én tisztán emlékszem, még a külföldre kiutazásom előtt tavaly ott szólítottam meg egy lányt, aki aztán elérhetőséget is adott magáról. A beszéde alapján elég intelligensnek tűnt.


Szal bocs, haver, de nincs igazad.

2015. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Te majd kutatgatsz a könyvtárban !

Én meg gondolkodok, és egy egyszerűbb modszerhez fordulok.

Sok sikert a könyvmolyoknál :)

2015. jan. 28. 20:15
 9/14 anonim ***** válasza:
igen vannak intelligensebb lányok itt is :)
2015. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Te majd kutatgatsz a könyvtárban !


-->Ha megtetszik nekem egy nő, akkor mindegy, hogy hol szólítom meg. Ez lehet a könyvtár, vagy akár egy ruhabolt is. De tény és való a könyvtárban lehet ismerkedni.


"Én meg gondolkodok, és egy egyszerűbb modszerhez fordulok."


-->Te nagyon el vagy tévedve! Az interneten randizni nem egyszerűbb mint élőben. Mert itt még levelezés, aztán találka megbeszélése, skype stb... Élőben pedig ha odamegyek egy csajhoz, pár perc alatt kiderül, hogy mi a véleménye rólam. Az internetes ismerkedés azoknak a pasiknak valók, akik nem akarnak élőben ismerkedni, mert túlságosan félénkek, és nincs meg bennük az elhatározás, hogy legyőzzék a félelmüket. Mert ne mondd már nekem, hogy akik a neten keresnek társat, azok azért vannak ott, mert annyira ott akarnak ülni a gép előtt és a társkereső oldalakon lógni, miközben a nyilvános helyen millió szép lány mászkál



"Sok sikert a könyvmolyoknál :)"


-->Szánalmas ez az irónia :-) Tudod mit? Inkább felszedek egy szexi csajt élőben a könyvtárban, minthogy odáig jussak, hogy az interneten keresek társat, félénk pasi módjára. Jóval nagyobb a presztízse annak a pasinak, aki élőben fel tud szedni egy csajt, legyen az akár könyvtár, akár egyéb hely, mint aki a GYIK-en lóg, meg egyéb fórumokon :-)


De a te dolgod! Irányísd az életedet úgy, ahogy akarod!

2015. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!