Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt intelligensebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt intelligensebb lányok is? 18/fiú

Figyelt kérdés

Akik mondjuk terveznek valamit a jövőre nézve, de nem az a karrierista-feminista típusok. Az unalmas már...

Jó átlag, vagy leglalább a logika használata.

Azért írtam ki ezt a kérdést, mert itt úgy vettem észre, senkit sem érdekel az, ha valaki okos. Csak a külsőre mennek.

Jó, nem panaszkodok, de ha okos vagyok, egyből már negatív tulajdonságként veszik a lányok.

Szóval aki írna, az üzenjen privátban !

18/fiú



2015. jan. 28. 19:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Még valami: Ha valóban gondolkodnál, akkor rájönnél, hogy a módszereddel hencegni, és lenézni az élő ismerkedést, a hülyeség netovábbja. Pont.
2015. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ha te lennél az a láncgész, ami mindennél mindent jobban tud, miért vagy itt, ha ez ekkora szánalom ? :)


Ugyan már, nem a másikat kéne itt megszólnod. Ha nem vagy lány, nem írsz és kész. Lapozol tovább.

2015. febr. 2. 20:50
 13/14 anonim ***** válasza:

"Ha te lennél az a láncgész, ami mindennél mindent jobban tud, miért vagy itt, ha ez ekkora szánalom ? :)"


-->Ez egy nyilvános fórum, és reagáltam a hozzászólásodra.


"Ugyan már, nem a másikat kéne itt megszólnod. Ha nem vagy lány, nem írsz és kész. Lapozol tovább."


-->Te is megszóltál engem. De rendben, ha esetleg megbántottalak, akkor bocsánatot kérek. Ha valóban annyira intelligens pasas vagy, akkor élőben is találhatnál egy nőt, és nem kéne itt lógnod. Ezt nem rosszból, hanem jóból mondom. Nem vagyok lány, csak leírtam a véleményem. Lapozok is, minden jót.

2015. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Leszóltalak persze, mert jöttél eszelni. Jóhogy már nem jössz ide pofázni a saját posztom alá, kioktatsz, én válasozlok és én vagyok a s*ar mi ? :D
2015. febr. 2. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!