Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lányt hány évesen érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányt hány évesen érdemes felvilágosítani a szexuális dolgokról?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A mai vilagban szerintem mar 13 eves kortol. Bar a suliban nekem mar 5-6.as koromban eloadast tartottak.
2015. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
13 vagyok, nekünk hivatalosan még semmi sem volt, se szerintem már szükség lett volna rá korábban. Szerintem 10-11.
2015. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

9 éves korban érdemes elmagyarázni a menstruációt. No nem szőrszál mentén, hogy vérezni fogsz és használj betétet. Akkor már lehet bizonyos fokig belemerülni a témában. Pl a női ciklusban, a megtermékenyítésről.

Aztán 1-3 éven belül pedig jöhet egy kicsit részletesebben a szex.


De igazából a legtöbb tininek bár kényes a téma, de lehet rajta látni, hogy mennyire igényli ezt. Az érettségen és egyeben. És beszélni bizonyos fokig mindig lehet róla. Aztán ahogy idősödik egyre többet elmondani róla, hogy ne érezze kényesnek a dolgot. Mert ha hirtelen beszélünk neki róla, akkor az kellemetlen tud lenni. De ha szóba szokott kerülni, akkor könnyebb erről beszélni mindkét félnek.

2015. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szeretemaszilvit válasza:
5
2015. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En ovodas koromban tudtam mar az alap dolgokat...senki nem tartott felvilagositast..magamtol olvastam utana 11 evesen. 13/L
2015. jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Alap dolgok 7-8 évesen, menstru 9-10 évesen, védekezés, nemi betegségek 11-12. Ezek fontosak. Ha még 13 évesen nem volt, nem is lesz.
2017. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!