Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok szeretkezni. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szeretkezni. Miért?

Figyelt kérdés
Először is leszögezném, h szűz vagyok, de a partnerem úgy tudja, h nem. (nem kérek becsmérléseket stb., belekeveredtem ebbe az egészbe és én hülye barom azt mondtam neki, h nem vagyok már szűz). Viszont ott tartunk, h heteken belül eljön a napja, h lefekszem vele. Akarom őt, de nem olyan ez az egész ahogy elképzeltem. Simogat, finoman csókol, kedves és nálam testileg megy minden, tehát nedvesedek stb, de lelkileg kötöttnek érzem magam. nem tudom elengedni magam és nem tudok arra koncentrálni, h élvezzem a pillanatot. Lehet, h innom kéne előtte? 19/L
2011. szept. 4. 11:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meg kéne várnod azt a pillanatot, amit megfelelőnek találsz. Nem lóverseny ez...
2011. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%
Az igazság szabaddá tesz! Talán, ha nem görcsölnél rajta, hogy hazudtál, akkor nem lenne probléma! Beszéljétek meg!
2011. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki miújság, lelkileg is feloldódsz, nomeg akkor sokkal óvatosabb is lesz veled, és nem kell ezen sem stresszelni.. jobb az őszinteség. És a te korodban igen ritha egy szűz csajt találni.:) (Lányoknál előny ha szűz, bizonyos szempontokból: Nem egy könnyűvérű típus, persze ez kor függvénye is. Én leszek neki az első, azaz rám mindig emlékezni fog. Sok törődést igényel, amit egy normális srác szívesen megad a barátnőjének stb..)


F/16

2011. szept. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Robikaaaaaaaaaaa1992 ***** válasza:
100%
mond el neki, hogy mi a helyzet.....te....:S
2011. szept. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem szereti a szűz lányokat, úgy gondolja, h csak a baj van velük....
2011. szept. 4. 11:19
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pont a megfelelő emberrel akarsz lefeküdni...
2011. szept. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Hamar ki fog derülni h szűz vagy,pláne ha még hártyád is van....


Én fiúként az első pár alkalommal nem tudtam elmenni, és a csaj kétségbe volt esve,h ő nem jó nekem,és én azt hazudtam,h azért nem megy mert szűz vagyok. Szal nem tudom milyen helyzet miatt hazudtál. Ha csak azért,mert cikinek érezted,hát az kicsit tré.

2011. szept. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes barátod lehet, gratulálok a párválasztáshoz.
2011. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Tudom...és áhh, teljesen össze vagyok már kavarodva. Mert megbeszéltük, h néha összejárunk, találkozgatunk stb. Nem szerettem belé és valószínűleg nem is fogok, viszont nagyon vonzódom hozzá. a francbaaaaa....
2011. szept. 4. 11:22
 10/31 Robikaaaaaaaaaaa1992 ***** válasza:
100%
ezek szerint a legjobb férfit választottad ki.......akkor keress mást, vagy beszéljetek.
2011. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!