Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretkezni az új férfival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezni az új férfival? Mikor?

Figyelt kérdés

Szerintetek mikor jön el az az idő, amikor úgy gondoljátok, itt az ideje, hogy testileg is egyesüljetek, szeretkezzetek?


Eddig egy párom volt, vele 1,5 hónap után szeretkeztem. Most van egy új társam. Érdekelne ti hogy gondoljátok, nálatok hogyan alakult?


Tapasztalatok + kor, nem jöhet


2011. okt. 25. 12:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

1 hónap, 2 hónap??


Kíváncsi vagyok, hogyan vélekednek a nők erről , és hogyan a férfiak?!


Pl meddig vártok egy nőre az első szexel? Kitartottok, ha szeretitek?

2011. okt. 25. 12:54
 2/12 Smartguy86 ***** válasza:
82%

Nálam sosem azon múlott, hogy a lányt megszerettem-e, vagy hogy velemaradtam-e, hogy mennyit kellett várni a szexre. Szerintem nevetséges és gyerekes módszer az ilyen taktikázás, hogy direkt, tervszerűen megvonod a szexet X hónapig, mert akkor úgy érzed, hogy nem azért van csak veled.


Meg kell ismerni az illetőt, kívül-belül, nyitottnak kell lennie mindkét félnek, hogy kiépülhessen a bizalom. Ha ez megvan, akkor bármikor lehet szexelni. Ha nem bízol a másikban, akkor tedd fel a kérdést, hogy miért is vagytok együtt??? Ne legyél kapcsolatfüggő!

2011. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ebben a kérdésben igazán hallgathatnál a belső hangodra..22/F
2011. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Smartguy86 ***** válasza:

Hozzáteszem: semmi értelme. Ha a pali csak meg akar fektetni, akkor két lehetőség van:

A, Vár egy kicsit, kiharcolja a bizalmadat, megdug és lelép

B, Vár egy kicsit, és ha nem kap szexet lelép


A végeredmény mindkét esetben ugyanaz. És nem ő lesz a hibás, hanem te, amiért nem tudtad kiismerni az igazi szándékait.

2011. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 napietus ***** válasza:
nálam 3 hónap volt, de ha gyakrabban találkoztok, lehet rövidebb idő is. az a lényeg, hogy jól megismerd. mert pl. ha a 3 hónap alatt csak 3 randi van, az kevés, de ha minden nap találkoztok, akkor lehet elég 1 hónap is.
2011. okt. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Dehogy!


Szó nem volt megvonásról. Csak az érdekel, ki mennyi idő után?


Kérdésem oka: nem akarom,hogy azt gondolja,hogy könnyűvérű vagyok


Sokak szerint korai az 1 hónapon belül, de van, aki már 2 hét után.


A tapasztalatok érdekelnek?


Miért szerintetek sokat vártam az 1,5 hónappal? Szerintem nem, hiszen szűz voltam. Megfontolt akartam lenni.

2011. okt. 25. 13:06
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Ez a könnyűvérű duma egy marhaság. Az én szűz exem is elég hamar lefeküdt velem, ettől még nem gondoltam könnyűvérünek. Ez mind felfogás kérdése... Azért feküdt le velem mert szeretett és én ezt nagyon jól tudtam, és nem gondoltam másra. Az más kérdés, hogy sajnos úgy hozta a sors, hogy nem maradtunk együtt. 21/F
2011. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nyilvánvalóan nem ettől teszem függővé. Ha úgya dódik majd és kívánom és ő is, nem mondok nemet, nem is tudnék.


Csak kíváncsi vagyok, ki mennyi idő után volt a párjával?

2011. okt. 25. 13:27
 9/12 anonim ***** válasza:

Első barátommal: 2 nap (szűz voltam). 4 évig tartott.

Másodikkal: szintén 2 nap. 5 évig tartott.

Harmadikkal még nem, de nem azért, mert váratni akarom, hanem mert még nem jöttek úgy össze a dolgok :/

Igaz, előtte már ismertem őket jóval, most az első csóktól számítom ezeket az időket :)

A szex egy JÓ dolog, ne csináljunk már úgy, mintha nem lenne fontos, vagy szívességet tennénk vele a másiknak!

2011. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én eleinte úgy gondoltam hogy elég sok időnek el kell telnie ahhoz, hogy lefeküdjek a barátommal. De végül is 1 hónap után voltam vele együtt. Én akkor éreztem úgy, hogy itt lenne az ideje. Szóval szerintem ez olyan dolog amit mindenki maga érez. 20/l
2011. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!