Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 22 éves vagyok és sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 22 éves vagyok és sose voltam boldog, akkor valamit nagyon rosszul csinálok, ugye? Segíthet még rajtam valami? Pszichoterápia stb.

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Tedd fel magadban a kérdés, hogy mitől lennél az ?
2015. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gyógyszerezés semmikép. Szakemberhez érdemes fordulni, viszont ő se tud neked célokat adni satöbbi. Csakis rajtad múlik hogyan állsz a dolgokhoz.
2015. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Honnan a bánatból tudjam mi a bajod, nem írtál semmit magadról. Ennyi erővel megkérdezhetnéd, hogy milyen számra gondolsz éppen.
2015. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha valaki szeretne, de tényleg soha senki nem szeretett (nem csak szerelmet értek ezalatt, hanem mindent..)
2015. jan. 29. 09:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Kéne egy-két megértő barátot találnod, akikkel kimozdulsz, feljebb tornázzák az önbizalmad és szocializálnak.
2015. jan. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerelemre gondolsz? Amikor én voltam fiatal, teljesen normális volt, hogy 20-28 év között lett az embernek első komoly kapcsolata. A mai fiatalok azt hiszik mindenről le vannak már késve...
2015. jan. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Ha valaki szeretne, de tényleg soha senki nem szeretett (nem csak szerelmet értek ezalatt, hanem mindent..)"

Mástól várod a boldogságot, nincs sok értelme. Muszáj lesz meg emberelned magad és foglalkozni magaddal, mert mások megérzik, hogy valami baj van veled és így nem kellesz senkinek. Az önsajnálat nem segít, és nem visz előre az életben.

2015. jan. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze, egy pszichológust érdemes megpróbálni,hátha segít rajtad. De ne várd azt,hogy ő majd mindent megold helyetted, mert vannak dolgok,amiken csakis saját magad tudsz változtatni. Először is, fogadd el magad úgy ahogy vagy. Ha ez nincs meg,akkor nem is leszel boldog.
2015. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
"Mástól várod a boldogságot, nincs sok értelme. Muszáj lesz meg emberelned magad és foglalkozni magaddal, mert mások megérzik, hogy valami baj van veled és így nem kellesz senkinek. Az önsajnálat nem segít, és nem visz előre az életben." Tudom, biztos ez van. De akkor mit csináljak?
2015. jan. 29. 09:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Tűzz ki célokat, valósítsd meg őket. Önképzés is jó dolog.(Remek ingyenes anyagok vannak a neten) Érdemes a számítógépezésen kívül valami társas hobbit keresned (Küzdősportok erre kiválóak, így fejlesztheted akár az önbizalmad) Ezer egy és millió dolog van amit kezdhetsz magaddal csak meg kell emberelned magad nem is fogod elhinni mire vagy képes amíg kinem próbáltál valamit. #2,7-es voltam
2015. jan. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!