Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ciki amit csinálok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ciki amit csinálok? Jobb ha megtartom magamnak ezt az infót?

Figyelt kérdés

Szeretek kitűnni a tömegből, nem szeretek belesimulni a tömegbe. Ezért szeretném magam "ennyire kigyúrni" [link]

Mikor ezt mondtam egyik barátnőmnek azt mondta ne tegyem maradjak csak átlagos, cikinek tartja ha valaki ki akar logni a tömegből...

Mi a véleményetek?


2014. okt. 19. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Vicc vicc hátán.
2014. okt. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Hat figyelj... ha ninds egyeniseged, akkor tomegember vagy... ha kigyurod magad, akkor egy egyeniseg nelkuli, ocsmanyul kinezo tomegember leszel

ciki vagy nem ciki, te dolgod, szerintem inkabb novessz ontudatotmes kesz


kilogni a tomegbol nem ugyanaz mknt kulonbozonek lenni masomtol!

2014. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Az élet túl rövid, hogy kicsi maradj."

Amúgy ruhában ritkán látszik, hogy ki gyúr komolyabban.

Nagyon villogni csak strandon lehet vele

2014. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden 10. ember ki van gyúrva , így aztán végkép ki fogsz tünni :D
2014. okt. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hááát nézd.

egyfelől ahhoz, hogy kitűnj nem az a legjobb módszer, hogy kigyúrod magadat. Én pl: egyáltalán nem vagyok kigyúrva, mégis más vagyok mint a többség. Külsőre és belsőre is.


Másrészt. Ha természetadta stílusod, egyéniséged, okán lógsz ki a tömegből az nem ciki. A kilógni akarás a "ciki". Bár én inkább "műmájerkodásnak" hívnám.

2014. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Szeretek kitűnni a tömegből, nem szeretek belesimulni a tömegbe." - na ez ciki, igazából feltűnési viszketegséged van
2014. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
A bohóc is kitűnhet a sipkájával a tömegből de attól csak egy bohóc marad.
2014. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És hogy változzak akkor meg? Hogy fogadjam el, hogy egy vagyok a tömegből?
2014. okt. 19. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!