Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért hiszik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért hiszik azt, hogy a nők értük fogyókúráznak?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam kövérnek, de mikor 5 kilóval kevesebb voltam jobban éreztem magam a bőrömben. Ez engem nagyon zavar ezért fogyózom. Egészséges étrendet próbálok kialakítani és sokat futni.


Valahányszor pasi ismerőseim meghallják, hogy diétázom, jönnek az ilyen megszólalások, hogy: "csak a kutyák játszanak csontokkal" meg, hogy "a férfiak a kerek formákat szeretik" stb...


De miért automatikusan arra gondol mindenki, hogy azért szeretnék leadni, hogy tetsszen a testem a férfiaknak?

Saját magam fittsége és könnyűségérzése miatt akarok megszabadulni attól az 5 kilótól, hogy csinosan öltözhessek nyáron és jobban érezzem magam.


Ezt nagyképű hozzáállásnak tartom a férfiak részéről, hogy azt hiszik, hogy a nők azért akarnak csinosak lenni, azért öltöznek ki és festik magukat, hogy mint valami darab hús a hentespulton, tetsszenek a "vevőknek".


Egy okos, értelmes nőről miért kell azt feltételezni, hogy a férfiak ízlésének való megfelelni akarás motiválja a fogyókúrájában?



2015. jan. 29. 11:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Miert ne!?
2015. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem csak a fogyókúráról hiszik azt, hanem mindenről... (persze nem minden férfira igaz, de elég sokra!).

Ha egy nő ad magára, csinosan öltözködik, sminkel, sportol, fogyózik, azt tutibiztos, hogy csak azért csinálja, hogy tetsszen a férfiaknak, SŐT, kimondottan CSAK NEKI!

Ez egyfajta nárcisztikus gondolkodás... tudod, van egy csomó olyan ember, akinek nincsenek kialakult énhatárai (kisgyerekkorban nem alakult ki), és nem tudják elképzelni, hogy a világ rajtuk kívül, tőlük függetlenül is létezik, csak a saját szemszögükből képesek vizsgálni mindent. Én a magam részéről az ilyen emberektől menekülök, mert egy - bármilyen - kapcsolatban az ilyen emberek szörnyen működnek.

2015. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
*Nem csak férfiak, nőben is bőven akad ilyen típus!
2015. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Háááát! Milyen már ez!? Sok nepmuveszeti csrepedeny ferfi
2015. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

le kell szar.i

én sosem voltam sovány de nem is akarok az lenni jól érzem magam igy akinek nem tetszik ne nézzen rám de te meg fordítva te ugy érzed jól magad ha leadsz egy kicsit akkor nem kell foglalkozni senkivel csajszi tedd azt ami neked jó

2015. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mindig csak a gyűlölködés. Ez megy itt reggeltől estig.
2015. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
Mert a legtöbbjük egocentrikus és azt hiszi, alanyi jogon jár neki nő.
2015. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Ezeket a mondatokat amiket a kérdés ír mindig nőismerősök által szoktam megosztva látni Facebookon.
2015. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Egy lakatlan szigeten is próbálnál hasonló életvitelt folytatni és csinosan öltözni?


Nyilván nem ok nélkül akarsz jól kinézni, hanem azért, hogy jobban felfigyeljenek rád nők és férfiak egyaránt.

2015. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
# 8: Mert a nők másképp egocentrikusak. Ők a férfiak VISELKEDÉSÉT tekintik mérvadónak, nem a külsejét. Itt is naponta olvashatsz ilyen-olyan kérdéseket lányoktól: xy így és így viselkedett, ezt most hogy értsem?
2015. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!