Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok lány fizeti az egyetemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány fizeti az egyetemet prostitúcióból?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
A kérdés inkább az,melyik nem így tartja fenn magát ...
2015. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de biztosan van néhány aki nem lát más lehetőséget
2015. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pesten szerintem elég sok.. Vidéken jóval kevesebb szerintem
2015. jan. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha szülei nem tudják támogatni akkor nincs igazán választása amennyiben költségtérítéses szakon van.


Diákmunkából nem fog tudni összehozni havonta 100-200 ezret úgy, hogy egyéb dolgokra is kell költenie.


Úgy gondolom úgy 10-15%-uk minimum így van csak nem veri nagy dobra. A legtöbb talál egy 40-50-es támogatót és kész.

2015. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem látás kérdése hanem helyzet kérdése!Ugyanis mindenki más anyagi helyzetben van. Aki azt választja egyetem mellett az gondolom előtte mérlegel úgy kezdi el.
2015. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Én is így csináltam végig. 30/N
2015. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mindent a diplomáért!
2015. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Külföldön, tőlünk nyugatabbra ez azért sok helyen elterjedt, mert azokon a helyeken az egyetemi oktatás fizetős.


Magyarországon a legtöbb szakon még mindig van állami támogatás és ha valaki normális érettségit tud csinálni, az simán be is kerülhet államilag támogatott, vagyis számára ingyenes oktatásba.


Biztos van ilyenre példa, de Magyarországon ez nagyon-nagyon ritka.

2015. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Linkelhetnétek egy párat, csak úgy, megnézném őket.
2015. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

még mindig ott van a diákhitel.ami nem jó,nyilván,vissza kell fizetni,de mégsem a testedet árulod...

plusz diákmunkákat ki lehet fogni,ami annyira azért nem fizet rosszul.

2015. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!