Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a barátommal, de annyira idegesít, hogy mindenkivel olyan közvetlen hogy képes elmondani minden random embernek az egész életet. pl ma is a munkahelyén sztrájk volt reggel 6-tól fél 2ig. a 7 és fél órából 10 percben tudott nekem írni, hogy mi történik ott stb, aztán pár perc után szó nélkül lelépett és aztán írta, hogy megint beszélgettem... Könyörgöm mit lehet beszélni 7 órába folyamatosan megállás nélkül hogy még arra sincs időd hogy megkérdezd mit csinálsz stb... ^^ Hiába mondom neki hogy zavaró ez a viselkedése, de Ő: sztem ebbe nincsen semmi rossz ha valaki közvetlen. Kérdem én, miért kell kitálalni az egész életünket valakinek aki soha nem lesz nekünk senkink?
2015. jan. 29. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok

lány létemre közvetlen szeretek ujj embereket megismerni szeretek beszélgetni ennyi és szerintem ő is

2015. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az még ku-.rva zavaróbb, hogy állandóan írnia kellene neked.


El sem tudom képzelni, hogy napközben kommunikáljak a barátnőmmel pl. munka közben és nem azért, mert annyira keményen dolgoznak.

Beb-.aszna, ha állandóan SMS-eznék, Skype-olnék, Facebook-oznék a barátnőmmel.

2015. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na jó, de milyen szégyen az már hogy a 7 és fél órából rám csak 10 perc jut? Én nem v.ok közvetlen és nem is akarok az lenni. Senkinek semmi köze hogy ki is vagyok stb. Max csak azoknak akik közel állnak hozzám. Még a neten sem kezdek beszélgetni random emberrel aztán elmondani mindent a születésemtől egészen idáig ... Meg ha valakivel beszélek és a barátom ír vagy rám csörög akkor megmondom elnézést, de mennem kell, mert nekem Ő az első és legfontosabb.
2015. jan. 29. 14:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy folyton írjon mert nekem sincs időm folyton gépelni, de azért ha kérdezek tőle valamit vagy véleménye érdekel stb akkor szánjon már rám időt és ne csak akkor legyen ideje amikor éppen valaki nincs a közelében.
2015. jan. 29. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor nem dolgozik is keveset foglalkozik veled? Szerintem az mindegy, hogy munkaidőben másokkal is beszél. Inkább az a fontos, hogy munkán kívül eleget legyen veled és éreztesse, hogy fontos vagy neki.


Azért írhatsz neki szerintem 1-1 üzenetet néha, hogy már nagyon hiányzik neked,és alig várod, hogy munka után talizzatok!

2015. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amikor együtt vagyunk akkor velem foglalkozik. Bár az első 2 évben is voltak bajok hogy a haverok voltak az elsők de csak addig a pillanatig ameddig megnem mondtam hogy válasszon. Mert meguntam hogy moziba vagy ide-oda nem lehet menni a haverjai nélkül kettesben. Amikor vele v.ok, de ha valaki ráír film nézés közben akkor is beül a számítógép elé és firkálgat. Könyörögnöm kell neki hogy jöjjön már vissza filmet nézni. Mégha valami fontos dologról lenne szó azt mondom jó, de pl küld a haverja neki egy zene mixet youtube-ról na és akkor már megy a duma. Nagon idegesítő de nem érti meg... Ő csak akkor ért a szóból ha válatás elé állítom.
2015. jan. 29. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!