Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan fórumot, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan fórumot, ahol találnék szexpartnert s ingyenes (huszonéves lány vagyok)?

Figyelt kérdés
Nem mindig tudok személyesen ismerkedni
2015. jan. 29. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy bárhol találsz szexpartnert..
2015. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Persze, a legjobb helyen jársz. Itt is mindenki azt keres.
2015. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem az volt a kérdés-kérés,hogy innen ki... :D
2015. jan. 29. 19:32
 4/15 anonim ***** válasza:
Mért? Nem mindegy?
2015. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akár itt is találhatsz, ha normálisan keresel ám nagy valószínűséggel túl messze fogtok lakni egymástól (kivéve, ha budapesti vagy).
2015. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz? :D
2015. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De ha már itt tetted fel a kérdést, miértne találnál itt is! ? vagyok 1-nek én is (Y)
2015. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Legtöbb oldalon, ahol lány hirdet van fiú részleg is. Persze, legtöbbjük olyan, hogy bottal sem (elnézést tőlük), de legalább adnak neki egy esélyt, viszont vannak olyanok, akik igenis nagyon szépek. Persze nem tudom, hogy ők számolnak-e fel érte extra díjat, valamiért azt hiszem, hogy nem.
2015. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen oldalak, de azok mind fizetősek.

Régen tudtam egyet, de nem tudom, hogy még van-e.

Ha jól tudom az "még" ingyenes.

Azért készülj fel, hogy egy nő sokkal több megkeresését kap ilyen téren mint egy férfi, de ez már itt is látod. :D

2015. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
még jó, hogy ezt a kérdést egy olyan oldalon teszed fel, ahol hímnemű felhasználók 70%-a szűz, 20%-a meleg/bi, és maradtunk mi értelmes 10% akiket úgy neveznek, hogy trollok. A lényeg: most felkeltetted 90% figyelmét.
2015. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!