Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nudista strand?! Hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nudista strand?! Hány éves kortól lehet menni?

Figyelt kérdés

14 évesen beengednek?

Lehet szexelni a nudista strandon?



2015. jan. 30. 09:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

igen, bemehetsz 14 évesen is (szerintem)

De te mit akarsz szexelni? xd

Ha a pasi fasza feláll páros lábbal rúgnak ki :'D

2015. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem akarok szexelni.Csak kiváncsi voltam hogy lehet-e.Máshol azt olvastam hogy nem gáz ha egy pasinak feláll nudizás közbe.
2015. jan. 30. 09:44
 3/21 anonim ***** válasza:
45%

nudista, naturizmus, meztelen, lány, fiatal, szex, szőr, felizgulás, orális


uristen :O

2015. jan. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 ATTILLA123 ***** válasza:
68%
Szia. Ki fognak nézni az tuti. Én Hajdúszoboszlóra szoktam járni, a strand beltrületén van egy sziget ott lehet nudizni de mindig kinézzük az ilyen kis kukkolni vágyó fiúcskákat. 33/F
2015. jan. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Kedves ATILLA123 lány vagyok ;)
2015. jan. 30. 09:56
 6/21 anonim ***** válasza:
30%
Miért akarsz te 14 évesen nudista strandon szexelni?
2015. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

A nudizás jó, de alapvetően semmi köze szexhez. Oda szabadon napozni járnak az emberek.

Én nem egyszer láttam komplett családokat is kimenni. Anyu apu tinilány,öcsikéje, stb... Ez a napozásról szól főleg és a meztelen fürdőzésről. Nagy fless amúgy.


Szexelni nem lehet, fotózni tilos, és maszturbálni is. Legalábbis nyilvánosan :D

A kukkolókat és perverzeket kiutálják és kiparancsolják. Legalábbis az itthoni strandokon.

Menj nyugodtan, de semmi köze a szexhez és ne perverzkedni járj ki. Oké, megakad a szemed egy vonzó példányon az oké, vaknak nem kell lenni, de ez nem erről szól.

Én sem csajokat stírölni járok ki, hanem mert ezt a féle szabadságot szeretem, és itt prüdisztánban ez az egyetlen normális hely, ahol lehet pancsolni és napozni így.

Nem hiába, kelet nah...

2015. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ #6
2015. jan. 30. 10:05
 9/21 ATTILLA123 ***** válasza:
70%
Bocsi, de nem írtad, az akkor más. :)
2015. jan. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
13%
Lány vagy... És nudista strand????? :OOOOOOOOOOOOO Biztos,hogy akarod??
2015. jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!