Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért rejtegetik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért rejtegetik az érzéseiket? Miért akarnak kemény csávónak tűnni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 07:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Biztos tapasztalat.Én csak a páromnak mondom el az érzéseim ő ismer szeret.A többieknek meg semmi közük a dolgunkhoz.
2011. ápr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Mert a szüleik így nevelték őket, és a társadalom ezt várja tőlük. A férfiak és nők egy pici kromoszómacsücsök kivételével teljesen egyforma DNA-vel rendelkeznek. Csak történelmi sztereotípiák alakítanak bennünket azzá, amik vagyunk...
2011. ápr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen ez így van anyám mindig azt mondta egy férfi sosem sírhat.
2011. ápr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mert mindenki azt súlykolja belénk, hogy nektek nőknek egy erős férfira van szükségetek. És ebben azért van is valami, te általában hányszor látsz egy jó csajt egy bőgőmasina oldalán?
2011. ápr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem kell,hogy bőgőmasina legyen a pasi,csak ne rejtse el az érzéseit.Mi van olyankor,hogy ha egy pasi elsírja magát?Nem azt mondom,hogy állandóan sírnia meg nyavalyognia kell.legyen egy férfi határozott és férfias,de mi abban a szégyellnivaló,ha érzelgős és romantikus?
2011. ápr. 16. 08:31
 6/17 anonim ***** válasza:
Én pl. azért, mert nem szeretek sebezhető lenni. Ha sebezhető vagyok, meg is sebeznek. Sokat csalódtam, de azért néha nem sikerül elrejtenem mindent, olyankor jön az Igazi :)
2011. ápr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hidd el, amint egy nő a "gyengeség" első jelét meglátja egy férfin, azonnal dobja! Minimum a 90%-uk így tesz és még lehet, hogy keveset mondtam! Amúgy is szükség van manapság erre a keménységre, mert elég paraszt módon viselkedik sok csaj azokkal a srácokkal, akik nem jönnek be nekik.
2011. ápr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy igen,vannak olyan nők,akik paraszt módon viselkednek a pasikkal,de mi van azokkal a nőkkel,akik nem ilyenek???Azok is azt kapják vissza a pasiktól,mint azok a nők,akik szemetek.Úgy érzem a pasik esélyt sem adnak arra,hogy jobban megismerjék a másikat,egyből általánosítanak.
2011. ápr. 16. 08:43
 9/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, én se úgy ismerkedek, hogy elmesélem nekik a világfájdalmam, meg hogy én a lelkem mélyén blablabla... ez ''az aranyos srácok'' reszortja, de én járni akarok egy lánnyal, nem pedig a lelki szemetese lenni, hogy elsírja nekem a bánatát, a pasijáról, de azért vele marad. Ha már összejöttünk, akkor persze lelkizek vele, meg elmondom mennyire szeretem imádom fontos nekem stb. de addig nem leszek sebezhető amig van lehetősége csak úgy arrébbállni...
2011. ápr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az ''aranyos srác'' részletes tanulmánya:

modoros.blog.hu/2009/08/31/az_aranyos_srac

egyéb kérdés?

2011. ápr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!