Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Platoi szerelemkor normalis,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Platoi szerelemkor normalis, ha teljesen osszetorik az ember, es eveki ez folytatodik?

Figyelt kérdés

4 eves ismerem, azota ugy erzem, mintha o lenne a "masik felem". Mas csajokhoz olyan konnyen odamegy, elhulyeskedik veluk, par honapig kavarnak, majd tovabballnak es kesz. Hozzam egyszeruen nem jon oda soha, csak nezett mindig, de tobb semmi. Most pedig ott tartunk, hogy 2 honapja nem is lattam mar, es valoszinuleg fel evig nem is fogom majd latni. Annyira uresnek erzem magam nelkule, a baratnoimnek nem beszeltek rola, mert folyamatosan idiotanak neznek, amikor elmondom, hogy mit erzek iranta, pedig azon kivul, hogy egymas kozeleben voltunk, semmi nem volt.

22L


2015. jan. 30. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig mondják, hogy a nő választ. Akkor ez most mi? Választottál... hol az eredmény?
2015. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Mindig mondják, hogy a nő választ. Akkor ez most mi? Választottál... hol az eredmény?"

Mi ez a hulyeseg?

2015. jan. 30. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Pedig világos a kérdés: mit gondolsz arról, hogy a nő választ?


Az eredeti kérdésre: igen, sok év után sem múlik el a szerelem, maximum tompul, de egy nem várt szó, emlék hatására újra ugyanazt érzed, mint az elején.

2015. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1! Egy nő sem kaphat meg mindenkit akit akar, még akkor se ha jól néz ki. Ez tapasztalat.

Egyébként igen, egy plátóit is meg lehet mélyen élni. Főleg ha az embernek nem volt még komolyabb kapcsolata.

30n

2015. jan. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Azt írtad még sosem ment oda hozzád..akkor, hogy érezheted azt, hogy ő a másik feled? Nem is ismered. Pedig már nem vagy olyan fiatal, egy 15 évesnél még azt mondanám oké.
2015. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ugy soha nem jott oda hozzam, hogy leulunk, es elkezdunk kettesben beszelgetni, esetleg ismerkedni.

Ha ismeroseimmel vagyok ott, akkorvolt, hogy odajott, olyan volt, mintha nekem tette volna fel a kerdeseit, de mivel en nem allok beszelo viszonyban vele, nem fogok en valaszolgatni az o kerdeseire...

2015. jan. 30. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!