Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember az ilyen, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az ilyen, aki pszichológus is és minden hétvégén bulizik és minden hétvégén más lányt visz haza?

Figyelt kérdés

Megtudtam, hogy a volt pszichológusom ugyanoda jár bulizni ahová én, és minden héten más lánnyal megy haza, velem is szokott ott beszélgetni, de sosem utal rá, hogy tőlem is akarna valamit.

Pedig nem a legsármosabb ember és még is elmennek vele mind.


2015. jan. 27. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Szóval az a baj, hogy téged nem dug meg.... :)

Amúgy tuti jó kis beszélőkéje lehet és biztos, hogy magabiztos is.

2015. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Amúgy tuti jó kis beszélőkéje lehet "

Azért egy szihomókus tartson fent egy színvonalat, nem igaz:D

2015. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ő is ember ...
2015. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Pszcihomókus = érti a lélek rejtelmeit. Elég hasznos tudás csajozáshoz :)


A külső közel sem minden. A személyiség, kiállás, és jó beszélőke magasan visz mindent. De ezt láthatod is.


Te meg gondolom a nőiességed sárba tiprásaként érzékeled, hogy veled nem próbálkozott. És ha csak arról van szó, hogy a páciensével nem szexel? Ez elég érthető ok nem?


Amúgy milyen ember? Olyan aki tud élni :DDDD

2015. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szakmájából adódóan a csajok veséjébe lát így könnyebben tud náluk érvényesülni.
2015. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Így van ő is ember, és ahogy írták biztos belelát a fejükbe, más.

Van egy ilyen ismerősöm de biztos nem ő az.

2015. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mit vársz? miért ki egy pszichológus? pénzért mások mocskát hallgató,félőrültek.Kihasználja tudását a pórnépen. :d ennyi az egész.
2015. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
jól csinálja. kihasználja a skilljeit, ezáltal tudja az embereket befolyásolni, hogy olyan dolgokat is megcsináljanak amiket máskor nem. ez lvl 40es szintű képesség, és általában ezt a priestek szokták.
2015. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tőle lehetne tanulni :D
2015. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tény, még nem vagyok pszichológus, csak annak tanulok, de egyetemi berkekben látható, hogy attól még, hogy ez a szakmája, emberileg sokféle lehet. Ha tudnád, micsoda bal....herékkel találkoztam már a képzésen, te jó ég. Amúgy hogyhogy milyen ember? Emberi ember. Sokan csinálják ezt. Csak azért, mert pszichológus, ő miért ne csinálhatná?


Veled meg akkor sem szexelhetne, ha akarna, elég erős tiltások vannak ilyesmire vonatkozóan. Ha véletlenül ez zavarna.


Abban igazad van, hogy erkölcsileg nem a legdícséretesebb a dolog, de pszichológus vagy sem, a férfi az férfi, ha komoly kapcsolatot nem akar, de szexelni meg igen, ha megteheti, miért ne használná ki a képességeit?


Őszintén nem értem a problémád.

2015. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!