Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakori lehet, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori lehet, hogy a férj nem a biológiai szülő, mondhatni kakukkfióka van a családi fészekben?

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran kurtal félre?
2015. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erkölcsös nőnél ez fel sem merülhet úgy hiszem. Nem gyakori egyébként.
2015. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
A mai magyar nők erkölcsi színvonalát elnézve az a meglepő, ha a férfi a saját gyerekét neveli.
2015. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Bírom az ilyen válaszokat/hozzászólásokat, és már sajnos sok helyen találkoztam ilyenekkel. Senkinek nincs joga ahhoz szerintem hogy látatlanban, a körülmények totális ismerete nélkül elítéljen bárkit is.

Minek szól valaki hozzá, ha csak mocskolódik? Ezt nem értem. Ha bárkit zavar, akkor figyelmen kívül kell hagyni az ilyen kérdéseket, és olyanokra válaszolni, ahol építő jellegű segítséget tud van akar nyújtani.

Szóval szerintem kedves kérdező, gyakoribb mint azt a nagy átlag gondolná. Egy kutatásban olvastam nemrég, hogy a magyar háztartások min. 10%-ában előfordul(és nem pl. más hímivarsejtből származó lombikot értik, mert az más tészta). Az már más kérdés, hogy tudják-e a családban hogy kakukkfióka vagy sem.

2015. márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!