Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Minden esetben olyanná válik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fajédsf kérdése:

Minden esetben olyanná válik a férfi, mint amilyen az apja?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy megtudtam hogy a párom apja sajnos eléggé nőcsábász volt. Sajnos a párom azt mondja hogy ő ezt negatívan sínylette meg gyerekkorában, mivel ő mindig látta hogy az apja sok nőt visz szobára, de neki meg tartania kellett a száját, nehogy megtudja a saját anyja, akit csalnak.


Szóval egy olyan gyerek, akinek kiskorában (tini-kor) titkot kell tartania, mert a vele egynemű szülő csalja a másikat, akkor törvényszerű, hogy ő is olyanná válik később?



2014. szept. 7. 16:25
1 2
 1/15 Masked Magician válasza:
86%
Igazából szerintem pont az ellenkezője lesz.
2014. szept. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem az! Nem pozitív, és követendő példaként fogta fel, hogy így kell élni, sőt nyomasztotta ez a helyzet.

Ezért ő is kerülni fogja.

Pár ismerősöm alkoholista családban nőtt fel. Ők egy kortyot sem isznak, soha.

2014. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Inkább olyanná válnak a pasik, mint a nő akivel együtt élnek. Akár erkölcsileg jó, akár rossz. Amilyen elvet vall a nő, általában hozzá alakulnak.
2014. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha elég tudatos, akkor nem. Ha negatívan látta/látja a példát, akkor nem valószínű, hogy követni fogja.
2014. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

valószínű nőcsábász lesz, eleve ilyen a pasik vére, erre csak ráerősít a dolog

az meg hogy mit mond... azt mondja amit hallani akarsz

2014. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Mintha csak a saját gyerekkorom látnám a kérdésben. Apám is ilyen volt, mint a párod apja. Minden héten más nők, el is váltak a szüleim hamar. Éveken keresztül ezt láttam tőle, hogy minden nőt az ágyba cipel szinte, aki csak mozog.

Ehhez képest én az ellenkezője vagyok, mindig hosszú kapcsolatra törekszem, nem csaltam meg egy barátnőmet sem, sőt, az utolsóval 5 évig voltam együtt.

Nem minden esetben válik ugyanolyanná a pasi. Sőt, szerintem ez a legtöbb esetben inkább pont az ellenkezőjét váltja ki, pont mint nálam.


28/F

2014. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ennek ket oldala van de biztos h nem torvenyszeru.
2014. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez nem törvényszerű, szóval ne aggódj! :)

Az én párom édesapja egy jó ember, de sajnos nagyon nem szeret dolgozni, egyáltalán nem segít az otthon munkában, csak TV-zik. Soha nem foglalkozott igazán a gyerekeivel, nem volt valami családcentrikus.


A párom teljesen már ember lett, mert hiányzott neki a jó apa-fia kapcsolat, amit most a saját gyermekeinkkel hoz be. Fantasztikus gondoskodó apa, aki nekem is maximálisan besegít otthon. Minden háztartási munkát megcsinál a főzést leszámítva. Szerencsére dolgozni is szeret, jó munkája van, megteremti nekünk a biztos anyagi háttért.

2014. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%
Ahogy többen írták: nem törvényszerű. A gyerek a mintát ismeri meg és esetleg követi, ha azt látja, hogy a minta követése célravezető. Ezért az a te felelősséged, hogy a férjed ne érezze késztetésnek, hogy más nők irányában tegyen lépéseket. Azaz ne légy idegesítő, ne emlegesd az apját, ne utalj az apja viselkedésére, legyél mindig vonzó és kívánatos, ugyanakkor megnyugtató, segítő társa, akivel boldog életet lehet élni.
2014. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Lehet a szöges ellentéte is, és lehet egészen más, "harmadik utas", ill. kevert. Attól függ, hogy milyen anyagból gyúrták, mennyi esze van, mennyire erős lelkileg stb. Az apaképben sok férfi lehet az apján kívül, sőt olyan is előfordul, hogy az apja ott sincs.
2014. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!