Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szemebe neznek, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szemebe neznek, akkor kozeledne felem?

Figyelt kérdés
Tobbszor eszrevettem, hogy engem nez, viszont en nem merek kozvetlenul a szemebe nezni, mert elegge felenk vagyok.
2015. jan. 30. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, közelednél és remélem pont az vagy, aki velem akar szemezni :D
2015. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem tudod meg, ameddig ki nem próbálod. Meg ha más jele nincs annak hogy bejössz neki..nem érdemes ezen filózni.
2015. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos attól mert a szemedbe néz valaki nem jelenti hogy közelednie is kell.. ha valakivel beszélsz illik a másik szemébe nézni , hacsak nem vezet az illető , vagy nem csinál közben valami olyat ami miatt nem tudna figyelni..

Ha valaki folyamatosan néz és nem beszél veled az megint más, abban az esetben valószínüleg azért bámul mert tetszel neki de ne mer megszólítani..

2015. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!