Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes nagymellűek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nagymellűek miért beképzeltek?

Figyelt kérdés
Nyilván nem minden nagymellű beképzelt. Viszont vannak jópáran akik lenézik azt akinek kismelle van (pl. előbb az egyik kérdésnél). Meg azt vettem észre, hogy sok mindent a mellük alapján akarnak elérni, mert ugye van mit kirakni, vevők meg mindig is vannak a pasik részéről... meg sokszor azért rinyálnak, hogy folyton a mellüket nézik, holott szándékosan rakják a kirakatba.
2015. jan. 30. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Egyes kis mellűek miért beképzeltek?

Egyes nagy farkúak miért beképzeltek?

Egyes kis farkúak miért beképzeltek?

Egyes nagy orrúak miért beképzeltek?

Egyes kis orrúak miért beképzeltek?

Egyes nagy fejűek miért beképzeltek?

Egyes kis fejűek miért beképzeltek?

2015. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szóval te "kismellű" vagy,és neked beszólogatnak vagy mi?
2015. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2


Sz'tem simán csak frusztrált a drága.


Amúgy meg dafakk kérdés.

2015. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es nem talált.
2015. jan. 30. 22:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez másra is igaz, nem csak erre, és nem mindenki ilyen, de ezt valószínűleg te is tudod. Igen, akad, aki lenéz másokat, mert neki több jutott, legyen szó akár mellméretről, akár péniszről, akár egyéb javakról, úgymint pénz és minden, ami ehhez kapcsolódik, de azért az emberek többsége nem ilyen. Nyilván, ha már valaki ide ír, kíváncsi mások véleményére, és ha a kritika amit kap erősen negatív, szomorú lesz - ez benne van a pakliban. De azért ki lehet szűrni, hogy ki az, aki csak trollkodik, és ki az, aki egyszerűen véleményt nyílvánít.
2015. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1-es nem érted a kérdés lényegét. Itt arról van szó, hogy ezek az egyik testrészüket használják ki, úgymond.
2015. jan. 30. 22:24
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

a nagymellűek a legtöbb esetben dagik is mellé,ezért ritka közöttük a nagyképűbb.

ha ezt is mutatja elsőre,pár mondat után egyből lejön,hogy szégyelli hogy dagi.

2015. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Masok mas testreszuket.. Akinek szep feher a foga, az Colgete-reklamba szerepelhet. Akinek kockas a hasa, az szemelyi edzoskodhet.. Akinek hosszu labai vannak, azok meg modellek lehetnek. Persze bosszanto lehet, hogy valaki azert ne kapjon meg egy allast, mert mondjuk kisebb a melle, mint a masik jelentkezonek. De az a fonok, aki az alapjan dont.. Haaat nem is biztos, hogy nala dolgoznek. Ilyen vilagot elunk.
2015. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*colgate..
2015. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ki hogy viselkedik, fogalmaz, alkot véleményt ebben a kérdésben, az szerintem nem mellméret, hanem érzelmi intelligencia kérdése.


A tárgyilagosság kedvéért hozzátenném, hogy nem egyszer, és nem kétszer olvastam már megdöbbenve (itt is) női hozzászólóktól bántó, sértő megjegyzéseket a nagy mellekre, kezdve attól, hogy neki ugyan nem kéne egy lógós csöcs, vagy éppen tejcsárda, vagy hogy mit esznek a férfiak a nagy "tőgyeken", stb.


Ez szerintem minimum akkora érzéketlenségre és rosszindulatra, bántó szándékra vall, mint a kis mellekre becsmérlő megjegyzéseket tenni.


És nem vádolhatsz elfogultsággal az esetleges személyes érintettség miatt, mert nekem közepes méretű melleket kódoltak a gének, amikkel minden szempontból tökéletesen elégedett vagyok.


Csak nem értem, hogy hogyan képesek olyan dolog miatt leszólni, kritizálni, megbántani másokat egyesek, ami egy genetikai tulajdonság, ugyanúgy, mint a hajszín vagy a szemszín.

2015. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!