Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bunkók velem a fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bunkók velem a fiúk?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Átlagosan öltözködöm, nem járok bulizni, kissé visszahúzódó vagyok, de ha jó társaságban vagyok, nagyon fel tudok oldódni. Nem cserélgetem halomszámra a pasikat (lol, nem is volt még kapcsolatom), nem élek kicsapongó életet, a jegyeim mindig jók voltak.. mégis, a srácok háromnegyedének valamiért nagyon unszimpi lehetek, mert aligha kapok normális szót. Mindig mindenki mellé örömmel állnak az osztályban, engem kerülnek, mintha vírusom lenne, állandóan egyedül vagyok, ha odamegyek másokhoz, sz*rul viszonyulnak hozzám, amúgy meg sem kérdezik, élek-e még. Ha meg írok hozzászólást valamilyen állapothoz, jönnek az oltások: lapos mellkasú, disznó (pedig 60 kg vagyok), pápaszemű, ésatöbbi - de csak velem, másokkal olyan normálisak... igyekszem nem felvenni, de szarul esik, hogy én mindig olyan negatívan jövök le, hogy szapulni kelljen. Miért? Mikor lesz ennek vége? Arra gondolok, többé nem mutatok aktivitást Facebookon (sem), mert csak az incselkedés megy.

2015. jan. 30. 22:30
1 2
 1/19 gggTt ***** válasza:
Kialakult bennük egy sztereotípia irántad, mivel nem ismerlek, nem tudom mi alapján jött ez az ítélet, de próbálj meg mérlegelni, hogy kik azok akik nem így állnak hozzád és velük milyen vagy.22f
2015. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

az emberek mindig találnak valakit akit lehet bántani

ha más körökbe kerülsz majd nem lesz így

2015. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Strébernek gondolnak, próbálj közvetlenebb lenni. Meg kicsit csinosabban öltözködni. Nem mindig nyerő dolog ha visszahúzódó vagy... Ennek csakis te vethetsz véget. Facebook-on meg oszd ki őket ha belédkötnek. :D mutasd meg hogy te is be tudsz szólni.
2015. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

na te szegény! :D

rendes lánynak tűnsz pedig a leírásból :) azért teszik mert,amolyan gyenge csaj vagy,akit következmény nélkül lehet oltani.ÉS csak a gyengékkel mernek kötekedni.Akiket nem véd meg más stb.

2015. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
miertnem keresel egy hozzad illo tarsasagot? szerezz egy igazi baratot, onnantol konnyebb lessz. egyebkent honnan kene tudnunk? nem ismerlek, latasbol se.
2015. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha otthagyod majd a sulit csak akkor lesz vége. Sajna ez ilyen nem illesz közéjük ezért cikiznek. Ne vedd magadra ilyen a suli.
2015. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Sorold a neveket, hogy kiket kell megverni :D
2015. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én is sokáig azt hittem, hogy az emberek így viszonyulnak hozzám, aztán rájöttem, hogy csak én látom bele ezt a hülyeséget a dolgokba. Elég intelligens lánynak tűnsz, szerintem a bensőddel biztosan nincs baj, meg biztos, hogy a külsőddel sincs. A kisugárzásod milyen?
2015. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen, persze, most megkérdezem, hogy vagy? Hogy telt a heted, mit fejlődtél az életben eze na héten, akkor meg le sem szarnál és még csak nem is válaszolnál. :) Ennyit erről.
2015. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba. Bennük. Próbálták már új társaságba beilleszkedni?
2015. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!