Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják a párkeresésbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a párkeresésben sikertelen férfiak, hogy a saját szerencsétlenségükben ők teljesen ártatlanok?

Figyelt kérdés
Mindig csak a nőkre, meg a többi férfira fogják, ők valahogy mindig hibátlanok és mindent tökéletesen csinálnak.
2015. jan. 31. 10:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
18%
Mert ez az igazság
2015. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

A lányok talan jobbak?

"Gyava ferfiak nem mernek leszólitani,csakis a cicababakat veszik eszre,felnek tőlem mert okos vagyok stb"

2015. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én az vagyok:( 17f összetörik a pici szívem mindig:(
2015. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
miért, gondolják?
2015. jan. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#2 Te ilyeneket hol olvasol a sok nőgyalázás között?


#4 Csak nézz körbe az oldalon...

2015. jan. 31. 10:41
 6/25 anonim ***** válasza:

2-es vagyok es ezen az oldalon.


Nem azt mondom hogy ezek a "ferfiak" jobbak de ne csak azt vedd eszre ami teged igazol mert akkor egy fokkal sem leszel jobb náluk

2015. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Cica, olvasgasd a #9-es hozzászólásom itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2015. jan. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#6 Hol csináltam én ezt? Elenyésző az oldalon a nőgyűlölet mellett az ilyen női válaszok és kérdések aránya.
2015. jan. 31. 10:48
 9/25 anonim ***** válasza:
20%

Ez furcsa, de elgondolkoztató kérdés...


Szóval felelevenítem azt az időszakot az életemben, amelyben szerencsétlen voltam... :-)


Nézzük csak, nos igen én voltam a hibás, mert távolsági kapcsolat volt és én mentem hozzá... :-)


Nem tudtunk minden nap találkozni, de szerettem... ...ebben is hibás voltam! :-)


Eszembe sem jutott, hogy amit mond azt csak azért teszi, hogy őt szeressék, tulajdonképpen tökmindegy ki... ...nos hogy ezt nem vettem észre, én vagyok a hibás! :-)


Mi a leszűrendő tapasztalat? Dugd meg a nőt és dobd a pic.sába! :-)

2015. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Kellehür, és ez a válasz neked most mit igazol? Milyen tanulságot kéne levonnom?
2015. jan. 31. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!